Дневной архив: 1 декабря 2017

Дек 01 2017

Спортивно-оздоровчий комплекс ЗАЕС відзначає 25-річчя

2 грудня спортивно-оздоровчий комплекс Запорізької АЕС відзначить своє 25-річчя. Вихованок спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС, учасниць Олімпійських ігор, найсильніших спортсменок світу з паурліфтінгу Раїсу Топоркову, Аліну Кумейко та їх тренера Сергія Кумейко знає не тільки Україна, але і світова спортивна громадськість.

У поточному році на світовій першості Україну представляли п’ять веслувальників, двоє з них — також вихованці Енергодарської школи веслування Людмила Бабак і Денис Давидов. П’ятиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу 2016 року каноістка Людмила Бабак під керівництвом свого тренера Сергія Сніжко завоювала перемогу на чемпіонаті світу.

Спортивно-оздоровчий комплекс включає в себе дитячо-юнацьку спортивну школу, водноспортивну базу і басейн.

ДЮСШ спеціалізується за шістьма напрямками: плавання, веслування на байдарках і каное, шахах, вільної боротьби, волейболу та футболу. В даний час в дитячо-спортивній школі постійно займається 534 юних спортсмена. Є також сектор оздоровчої та спортивної роботи, чиє завдання поширюється на залучення в спорт персоналу Запорізької АЕС і мешканців міста.

У спортивному комплексі працюють три заслужених тренера України, вісім тренерів вищої категорії. За цей час підготовлено сім майстрів міжнародного класу.

Велике значення приділяється і розвитку масового спорту. Спартакіада ​​Запорізької АЕС проводиться з 2001 року. У ній бере участь понад чотири тисячі працівників нашого підприємства. Це відкрита спартакіада, в якій беруть участь працівники теплової станції, силових структур, пожежної частини та інших організацій нашого міста.

На базі спортивних об’єктів ЗАЕС проходять першості Запорізької області, етапи всеукраїнських чемпіонатів. Є ряд заходів, які проводяться у нас в рамках всеукраїнського календаря.

СОК ЗАЕС сьогодні є центром спортивного життя міста.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35155

Дек 01 2017

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 1 грудня   в мережі знаходяться 4 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 82 млн. 800 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,13 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35153

Дек 01 2017

Цими вихідними у Дніпрі пройде День донора

У суботу дніпрян запрошують до обласної станції переливання крові на День донора. Здати кров можна буде з 8.00 до 13.00, повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«Через роботу не кожен може прийти та здати кров у будній день. Тому організовуємо акцію саме в суботу. В пригоді стане будь-яка група крові. Приходьте – це може врятувати чиєсь життя», — зазначила головний лікар обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк.

За її словами, донором може стати будь-яка людина від 18 років, яка не має протипоказань. Серед них — хронічні та інфекційні захворювання, застуда, вживання сильнодіючих лікарських препаратів, антибіотиків та вагітність.

Щоб підготуватися до процедури, напередодні слід відмовитися від алкоголю та паління, зранку – приготувати собі легкий сніданок, зазначила лікар.

День донора відбудеться 2 грудня за адресою: м. Дніпро, вул. Богдана Хмельницького, 17. З собою слід мати паспорт та ідентифікаційний код.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35149

Дек 01 2017

Дніпропетровщина однією з перших в Україні прийняла бюджет на 2018 рік

Дніпропетровщина однією з перших в Україні прийняла обласний бюджет-2018 – «за» проголосували 99 депутатів зі 100 присутніх в залі. Кошторис свідчить: це буде рік росту для регіону. Область ремонтуватиме дороги, будуватиме садочки, оновлюватиме школи, втілюватиме нові екологічні проекти. На розвиток регіону у бюджеті 2018 року передбачили майже у 1,5 рази більше коштів, ніж у 2017-му. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Дніпропетровщина прийняла обласний бюджет однією з перших в країні, ще до ухвалення всеукраїнського кошторису. Таку можливість дає Бюджетний кодекс, і ми користуємося нею вже третій рік поспіль, — розповів Валентин Резніченко. — 2018-й стане для області роком росту. Акцент зробимо на будівництві нових та реконструкції старих соціальних об’єктів. Буде ще більше відремонтованих доріг, реконструйованих шкіл та садочків, екологічних проектів. Нарощувати темпи розвитку інфраструктури Дніпропетровщини – завдання Президента України Петра Порошенка».

У 2018 році на розвиток Дніпропетровщини витратять майже у 1,5 рази більше, ніж цьогоріч – 2,2 млрд грн. На 60% більше коштів, ніж у 2017-му, передбачили на ремонт доріг. На стільки ж зростуть видатки на реконструкцію та будівництво соціальних об’єктів. На школи, дитячі садочки, лікарні, стадіони, житло, благоустрій населених пунктів витратять понад мільярд гривень. Планують втілити більше 200 інфраструктурних проектів.

«Дніпропетровщина прийняла основний кошторис вчасно. Це означає, що у 2018-му ми не житимемо на 1/12 цьогорічного кошторису, не чекатимемо до весни, аби почати тендерні процедури. До втілення важливих інфраструктурних проектів приступимо вже з 1 січня», — акцентував очільник області.

У бюджеті-2018 передбачили ріст всіх соціально захищених видатків, зокрема, визначене Урядом підвищення зарплатні. Наступного року мінімальна заробітна плата зросте на 16,4%, у педагогів — на 25%. Витрати на зарплати, пенсії, стипендії, харчування у лікарнях, медикаменти та енергоносії збільшаться майже на 19 %

Над проектом бюджету ДніпроОДА працювала півроку.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35146

Дек 01 2017

У Межовій капітально ремонтують школу із майже півстолітньою історією

Межівську опорну школу №1 капітально ремонтують уперше майже за півсторіччя. У закладі вже замінили дах, встановили енергозберігаючі вікна, зробили ремонт 3-го поверху та спортзалу. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, завершити всі внутрішні роботи підрядники планують до кінця року.

«Комфортні умови для навчання дітей – одне з завдань Президента України Петра Порошенка. Цьогоріч ремонтуємо в області 25 шкіл. Акцент – на опорних, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Капремонт у Межівській опорній школі №1 – у розпалі. Внутрішні роботи будівельники завершать цьогоріч, а вже у 2018-му утеплять фасад та перейдуть до стадіону».

Межівську школу №1 звели у 1972-му, з того часу будівлю жодного разу капітально не ремонтували, розповіла директор закладу Юлія Козак.

«Рік тому школа стала опорною, до нас приїжджають діти з навколишніх сіл. Щоб навчатися було приємно та цікаво, в закладі вже замінили дах, встановили нові вікна, облаштували підлогу, зробили ремонт спортзалу та третього поверху. У кабінетах – нові меблі, мультимедійні дошки, проектори», – розповіла Юлія Козак.

Нині будівельники працюють на другому поверсі, після – перейдуть на перший.

«Нові вікна, різнокольорові стіни, сучасні парти, інтерактивні дошки. Відремонтована школа покращує настрій, а навчатися стає веселіше», – сказав дев’ятикласник Вадим Птиця.

У Межівській опорній школі №1 навчаються близько 400 дітей.


Яскраві стіни,


… сучасні меблі,


… інтерактивні дошки,


… нова система опалення,


… енергозберігаючі вікна.


Ремонт 3-го поверху Межівської опорної школи — завершено.


З ремонтом — й спортзал.


Заняття — з комфортом.


Нині будівельники працюють над другим поверхом.


Вже шпаклюють стіни.


Завершити роботи всередині планують до кінця року.


У наступному році — будівлю утеплять


Такий вигляд вона матиме.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35143

Дек 01 2017

У дніпровській лікарні №4 ізраїльські медики поділилися досвідом з реабілітації

Як реабілітувати пацієнтів – багаторічним досвідом із медиками області поділилися ізраїльські фахівці. Семінар провели у дніпровській лікарні №4.

Реабілітація – новий напрямок для лікарень України. Фахівців, які б займалися виключно відновленням пацієнтів, ще немає. Їхні функції наразі виконують звичайні медики, тому почути про багаторічний закордонний досвід – вкрай корисно, зазначила радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Як допомагати пацієнтам після травм та важких хвороб – дніпровських лікарів консультували ізраїльські медики. Зустріч тривала чотири години, її учасниками стали близько трьох сотень наших спеціалістів. Це – лише початок, розповіла Перший секретар Посольства Ізраїлю в Україні Реут Шапір Бен-Нафталі. У планах – запросити фахівців Дніпропетровщини до себе на навчання.

Опановувати нові знання допоможуть медикам, які бажають розвивати реабілітаційний напрямок у своїх клініках. У фахівців дніпровської лікарні №4 таке прагнення побачили, наголосив керівник підрозділу з реабілітації Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю Іцхак Зінгер.

Фахівці закладу підтверджують – готові вдосконалюватись, а тому відкриті до нових знань. Вони стануть у нагоді не лише при виходжуванні АТОвців. Реабілітація потрібна й пацієнтам, які пережили інсульти, онкохворим, а також людям із хронічними недугами, додав головний лікар дніпровської лікарні №4 Костянтин Чебанов.

У 2018-му ізраїльська сторона готова прийняти до себе на навчання близько 200 українських медиків.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35140