Дневной архив: 29 ноября 2017

Ноя 29 2017

Цього року контрактну службу обрали майже 2,5 тисячі мешканців Дніпропетровщини

Цьогоріч 2415 мешканців Дніпропетровщини підписали контракт зі Збройними силами України. 2206 з них – солдати й сержанти, 209 – офіцерський склад. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.

«Зарплатня контрактника – від 7 тисяч гривень. Сума змінюється відповідно до звання, вислуги років та посади. За службу на передньому рубежі військові додатково отримують 10 тисяч, в інших районах АТО – 4,5 тисячі гривень», — зазначили в управлінні.

Набір на контрактну службу триває, додали в управлінні. Укласти угоду зі Збройними силами можна на термін від 6 місяців до 5 років. Стати професійним захисником України можуть чоловіки або жінки віком від 18 до 40 років. Кандидат на службу повинен мати задовільний стан здоров’я, закінчену середню освіту та не бути судимим.

Детальнішу інформацію про те, як стати контрактником, можна дізнатися у центрах зайнятості, військкоматах за місцем проживання.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35114

Ноя 29 2017

Близько трьох сотень недоношених малюків народилися цьогоріч у перинатальному центрі Дніпра

Цьогоріч медики Дніпропетровського обласного перинатального центру прийняли близько трьох сотень передчасних пологів. Як повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА, понад сотню малюків важили не більше півтора кілограма.

«Щороку на Дніпропетровщині народжується близько 400 недоношених малюків, вага яких – не більша за півтора кілограма. Переважно, всі вони – пацієнти обласного перинатального центру. Тут є кваліфіковані кадри та сучасне обладнання для виходжування таких дітей, – зазначили в обласному департаменті охорони здоров’я. – Цьогоріч у цьому медзакладі з’явилися на світ понад сотню «мініатюрних» хлопчиків та дівчаток».

Вага 35 малюків доходила до кілограма, ще 66 – до півтора кілограма.

«Окрім обласного перинатального центру, найменших немовлят виходжують ще у перинатальному центрі Кривого Рогу, Центрі матері та дитини ім. проф. Руднєва, обласній дитячій лікарні та лікарні ім. Мечникова», – додали в обласному департаменті охорони здоров’я.

У 2016-му в області зареєстровано 1,2 тисячі передчасних пологів. Народилося близько 400 недоношених малюків.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35111

Ноя 29 2017

29 листопада 2017 року вступають в дію нові тарифи КП «Нікопольводоканал»

Комунальне підприємство «Нікопольводоканал» повідомляє, що з 29 листопада 2017 року вступають в дію тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), встановлені постановою НКРЕКП №1344 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868».

Зменшення тарифів відбулося за ініціативою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на виконання вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», відповідно до якого з діючих структур тарифів було вилучено витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку.

Відповідно до постанови НКРЕКП №1344 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для споживачів КП «Нікопольводоканал» (абоненти державного сектору) з 29 листопада 2017 року складають:

— на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,036 за 1 м3 з ПДВ,
— на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  – 10,008 грн. за 1 м3 з ПДВ,
— разом послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 16,044 грн. за 1 м3 з ПДВ.

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Нікопольводоканал»(абонентів приватного сектору), відповідно до постанови НКРЕКП №1343 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  від 16 червня 2016 року № 1141» наберуть чинності з дня, наступного за днем опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр», про що буде повідомлено додатково.

Відповідно до вищевказаної постанови тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів КП «Нікопольводоканал»(абонентів приватного сектору) складатимуть:
— на централізоване водопостачання – 5,796 грн. за 1 м3 з ПДВ,
— на централізоване водовідведення —  9,612 грн. за 1 м3 з ПДВ,
— разом централізоване водопостачання та водовідведення – 15,408 грн. за 1 м3 з ПДВ.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35108

Ноя 29 2017

План з виробництва електроенергії за листопад виконано

28 листопада 2017 року Запорізька АЕС виконала план з виробництва електроенергії за листопад — 2 млрд 393 млн кВтг електроенергії.

Станом на 29 листопада 2017 року в роботі знаходяться три енергоблока.

Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає. Сумарна потужність генераторів становить 2730 МВт. Запорізька АЕС виробляє за добу більше 65 млн кВтг екологічно чистої електроенергії.

Тривають планові ремонти енергоблоків №1, №6. Йде відповідно 102 і 18 доба середнього ремонту. Енергоблок №4 знаходиться в поточному ремонті.

З початку 2017 року станція виробила більше 31 млрд кВтг електроенергії, а з початку експлуатації більше 1 трлн 091 млрд кВтг електроенергії.

Радіаційний фон на проммайданчику і в санітарно-захисній зоні атомної електростанції становить 8-12 мкР/год, що відповідає природним значенням.
Запорізька АЕС працює надійно і безпечно.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35106

Ноя 29 2017

Введення в експлуатацію комплексу з переробки РАВ пройде в два етапи

Будівництво комплексу з переробки РАВ виходить на завершальний етап.

Виходячи їз нових вимог поводження з радіоактивними відходами, комплекс буде введений в дослідну експлуатацію в два етапи, розповідає начальник ділянки з переробки та захоронення РАВ цеху дезактивації Євген Сурков.

«Умовно, 2018 рік буде розбитий на дві частини. У першому півріччі дослідна експлуатація буде виконуватися на так званих імітаторах радіоактивних відходів. За цей час ми повинні переконатися, що обладнання чітко працює і взаємодіє з усіма іншими системами будівлі. А вже у другому півріччі — на реальних відходах. І тільки після цього, в кінці 2018-го, буде розроблено технічне рішення на введення об’єкта в промислову експлуатацію».

Вже пройшли приймально-здавальні випробування на основному технологічному обладнанні з переробки РАВ. В даний час готуються до введення в дію численні системи (вентиляції, фізичного захисту, оперативного зв’язку, подачі реагентів і б.ін.). До початку грудня приміщення і системи, необхідні для першого етапу дослідної експлуатації комплексу, повинні бути повністю в порядку.

Проект будівництва сучасного комплексу з переробки радіоактивних відходів на Запорізькій АЕС реалізується з метою вдосконалення існуючої системи поводження з РАВ, модернізація якої дозволить підвищити ефективність і безпеку операцій, які будуть вироблятися. Нове обладнання повністю відповідає останнім світовим тенденціям в сфері поводження з РАВ та є найсучаснішим з існуючих на даний момент.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35102

Ноя 29 2017

На Дніпропетровщині влада й інвестори налагодили партнерство в альтернативній енергетиці

У Дніпропетровській області влада та інвестори співпрацюють у сфері альтернативної енергетики. Наочний приклад – місто Марганець, яке не накопичує газові борги, бо обігрівається котельними на пелетах. У нові об’єкти теплопостачання не вклали жодної бюджетної копійки – стовідсотково приватні інвестиції. У цьому пересвідчився під час робочої поїздки на Дніпропетровщину голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Приємно, що місцева влада та інвестор змогли стати ефективними партнерами. Це позитивно позначається, в першу чергу, на споживачах: люди отримують якісне тепло, вчасно, в повному обсязі та за нижчим тарифом. Дніпропетровщина – флагман із впровадження альтернативних видів палива в Україні. Як на мене, інші регіони мають копіювати цей позитивний досвід», – наголосив Андрій Коболєв.

За останнє десятиліття Україна заплатила за імпортний газ майже 80 млрд доларів. Ці витрати можна звести до нуля, якщо збільшувати власний видобуток блакитного палива та розвивати альтернативну енергетику, упевнений він.

«Дніпропетровщина активно переходить на альтернативне паливо. Таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. За останні два роки ми перевели на твердопаливні котли більше 30 котельних у садках, школах і лікарнях», – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

Як зіскочити з «газової голки», знають у Марганці, який донедавна вважався однією з найболючіших точок на мапі Дніпропетровщини. З комунальним теплопідприємством була справжня біда: система центрального опалення фактично розвалилася, а перед «Нафтогазом» виросли мільйонні борги.

«Марганецька тепломережа завинила близько 50 млн грн. З 16 тисяч абонентів залишилася третина, що призводило до удорожчання тарифів. Ми підрахували: у 2016 році за однокімнатну квартиру городяни мали б сплачувати майже 5 тис грн. Ситуація здавалася безвихідною», – розказала мер Марганця Олена Жадько.

Проте у 2016-му все змінилося: місто відмовилося від центрального теплопостачання. Населення перейшло на індивідуальне опалення, переважно електричне, а бюджетна сфера – на модульні котельні на пелетах.

Нині в місті шість твердопаливних котельних, сумарна потужність яких складає 16 МВт. Пелети, якими опалюють школи, дитячі садки, лікарні та інші бюджетні установи Марганця, – із соняшникового лушпиння. Замість дорогого газу для обігріву використовується місцева дешева сировина. Економія – майже 3 млн кубометрів газу на рік.

Саме так матеріалізуються результати реформи децентралізації, переконаний радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

«Будівництво модульних котельних відбувається за рахунок інвестора. Це не тільки реальні інвестиції у громаду, а й яскравий приклад відповідального підходу місцевої влади до бюджету, – підкреслив Юрій Голик. – Насправді, кожне місто саме обирає – чи користуватися й далі старими газовими котельними радянської епохи, чи переходити на альтернативні джерела енергії».

На сьогодні в регіоні працює більше сотні твердопаливних котельних.


У Марганці 6 твердопаливних котельних.


Вони генерують тепло для шкіл….


…дитсадків та інших об’єктів соцфери.


До недавнього система центрального опалення була розбалансована, а перед «Нафтогазом» виросли мільйонні борги, розказала Олена Жадько.


Тепер місто не накопичує газові борги.


У групах тепло.


Це підтверджує позначка на термометрі.


Таким є результат співпраці місцевої влади та інвесторів.


«Приємно, що місцева влада та інвестор змогли стати ефективними партнерами. Це позитивно позначається на споживачах: люди отримують якісне тепло, вчасно, в повному обсязі та за нижчим тарифом», – наголосив Андрій Коболєв.


Джерело тепла – пелети із лушпиння соняшника.


Технологічний режим – автоматизований.


Економія газу – майже 3 млн кубометрів на рік.


У населення опалення індивідуальне.


Сумарна потужність об’єктів теплопостачання – 16 МВт.


Дніпропетровщина – лідер із впровадження альтернативних видів палива в Україні.


Нині в регіоні працює більше сотні твердопаливних котельних.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35099

Ноя 29 2017

До уваги мешканців міста!

За інформацією Нікопольського автовокзалу у зв’язку з несприятливими погодними умовами автобусне сполучення на автодорозі Р-73 між містами Нікополь та Дніпро тимчасово закрито. Довідки за телефоном: 3-41-13.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35097

Ноя 29 2017

До уваги платників ПДВ!

ДФС України на виконання доручення Мінфіну України та у зв’язку із численними запитами платників ПДВ щодо шляхів мінімізації впливу окремих помилок, допущених платниками при відображенні у номері податкових накладних та розрахунків коригування до них, складених за операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг у межах спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, порядок застосування якого визначався ст. 209 (крім п. 209.18 цієї статті), та окремо — п. 209.18 ст. 209 розділу V Податкового кодексу, який був чинним до 01.01.2017 р., листом від 28.11.2017 р. № 32659/7/99-99-15-03-02-17 інформує про помилки при визначенні ознаки у номері податкової накладної.

Лист розміщено на офіційному порталі ДФС України, посилання:http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dodanu-vartist/listi/2017-rik/318052.html

 

Сектор організації роботи

Нікопольської ОДПІ ГУ ДФС

у Дніпропетровській област

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35093

Ноя 29 2017

Понад 53 млрд грн заробили підприємці Дніпропетровщини в Prozorro

У системі електронних держзакупівель Prozorro вже працюють майже 10,5 тис підприємців Дніпропетровщини. За понад 2 роки вони заробили 53,3 млрд. грн, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Принципова позиція Президента України Петра Порошенка – державні закупівлі мають бути прозорими. Досягти цього дозволила онлайн-система Prozorro, яка мінімізує корупційні ризики, — зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – За понад два роки кількість підприємців області, які користуються електронним сервісом, зросла вдесятеро. Нині в Prozorro працюють майже 10,5 тис бізнесменів Дніпропетровщини. Вони виграють торги та сплачують податки, а це додаткові надходження до обласного бюджету».

За час роботи Prozorro бізнесмени Дніпропетровщини виграли по всій Україні 117,4 тис лотів на 53,3мільярдів гривень. Найчастіше вони продавали медичне обладнання, фармацевтичну продукцію і нафтопродукти та пропонували будівельні роботи.

В серпні 2015 року ДніпроОДА стала однією з перших держадміністрацій в Україні, яка перевела держзакупівлі в систему Prozorro. Одночасно почала навчати користуватися сервісом підприємців. Нині область — в трійці лідерів України за кількістю бізнесменів, які працюють через електронну систему.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35088

Ноя 29 2017

30 листопада 2017 року — звіт Нікопольського міського голови Андрія Фісака про свою діяльність за 2017 рік!

Шановні нікопольці!

Запрошуємо Вас на звіт Нікопольського міського голови Андрія Фісака про свою діяльність за 2017 рік!

30 листопада 2017 року о 16-00 годині в Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі на відкритій зустрічі з мешканцями міста звітуватиме Нікопольський міський голова Андрій Петрович Фісак.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35085

Предыдущие сообщения «