Дневной архив: 28 ноября 2017

Ноя 28 2017

У ДніпроОДА говорили про євроатлантичну інтеграцію

Які переваги вступу до НАТО для України та її громадян? Яку допомогу ця організація надає нашій державі? Які важливі стандарти північноатлантичного альянсу вже виконуються Україною? Ці та інші питання обговорили на семінарі, що пройшов у ДніпроОДА. У ньому взяли участь понад 80 держслужбовців, вчених, військових, силовиків та представників громадськості з усієї Дніпропетровщини.

«Понад три роки поспіль Україна змушена всіма силами захищати власну територію. На часі – питання національної безпеки. Тому для нас дуже важлива підтримка світового співтовариства, зокрема, міжнародних організацій», – зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Спектр діяльності альянсу дуже широкий – охоплює і військову, і політичну сфери. Наразі до НАТО входять 29 країн – жодна з них не воює. «Альянс створювали заради підтримання миру, а не для того, щоб воювати. Політичний діалог із НАТО допомагає Україні посилити її національну безпеку», – підкреслив голова Громадської ліги Україна-НАТО Сергій Джердж.

НАТО має близько тисячі стандартів – у військовій, політичній, правовій сферах. Україна активно впроваджує їх, зокрема, у діяльність збройних сил. Має досягнення у сфері зв’язку – під час операцій військові підрозділи взаємодіють за стандартами альянсу.

«У нас вже десять батальйонів підготовлені за стандартами НАТО. Вони здатні виконувати більш складні завдання. Плануємо продовжити військове співробітництво – це і взаємообмін інструкторами, і спільні навчання», – зазначив заступник начальника управління Генштабу Збройних сил України Віталій Голота.

Члени альянсу активно допомагають українським військовим, у тому числі – у реабілітації поранених бійців АТО.

За три роки понад 600 українських військовослужбовців пройшли лікування у медзакладах 19 країн НАТО. Також близько 20 мільйонів доларів члени організації та країни-партнери передали Україні для підтримки переселенців.

Цьогоріч Україна відзначає 20-ту річницю особливого партнерства з НАТО.


У ДніпроОДА пройшов семінар щодо євроатлантичної інтеграції


«Для нас дуже важлива підтримка світового співтовариства, зокрема, міжнародних організацій», – Володимир Юрченко


У семінарі взяли участь військові,..


..держслужбовці, вчені та громадськість


НАТО має близько тисячі стандартів – у військовій, політичній, правовій сферах


«У нас вже десять батальйонів підготовлені за стандартами НАТО. Вони здатні виконувати більш складні завдання», – Віталій Голота


Члени альянсу активно допомагають українським військовим, у тому числі – у реабілітації поранених бійців АТО

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35064

Ноя 28 2017

У Дніпрі пройде кубок України зі змішаних єдиноборств

Дніпро прийматиме кубок України зі змішаних єдиноборств. Бої відбудуться між аматорами та між професіоналами. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Тільки аматорів на змагання приїде більше 150. Список професіоналів ще уточнюється», — розповів представник команди Дніпропетровщини зі змішаних єдиноборств Максим Серебрянський.

На минулих змаганнях дніпровські майстри змішаних єдиноборств опинилися на висоті: вони вибороли перше місце. Цьогоріч традиційно доведеться «потягатися» з киянами, вважає тренер.

«Родзинкою спортивного вечора стане бій за звання чемпіона Європи. Зокрема, перемогу виборюватимуть дніпровський спортсмен Борис Полєжай та іспанець Феліпе Нсуе», — додав Максим Серебрянський.

Змагання розпочнуться 1 грудня о 10:00 в Дніпровському цирку за адресою: Набережна Січеславська, 33. До 18:00 битимуться аматори, потім – розпочнеться протистояння професіоналів.


Звання чемпіона Європи виборюватимуть дніпровський спортсмен Борис Полєжай та іспанець Феліпе Нсуе

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35058

Ноя 28 2017

Переселенцям та мешканцям Дніпропетровщини допоможуть знайти гідну роботу

Переселенців та мешканців Дніпропетровщини запрошують приєднатися до соціального проекту «Гідна праця». Безкоштовні тренінги допоможуть знайти кращу роботу або розпочати власну справу, повідомили в департаменті соціального захисту населення ДніпроОДА.

Навчальний проект «Гідна праця» передбачає три етапи. Перший — стартові тренінги. Учасники отримають базові навички самопрезентації, пошуку роботи та дізнаються про особливості ринку праці в регіоні. Навчання проходитиме в грудні.

Другий етап відбудеться у січні-лютому 2018 року. Навчання окремо проходитимуть ті, хто хоче знайти кращу роботу, й ті, хто прагне почати власний бізнес.

Найвідповідальніші та найбільш цілеспрямовані учасники перших двох етапів отримають можливість безкоштовно пройти курси з підвищення кваліфікації або перекваліфікації. Вони відбудуться в квітні 2018-го.

Щоб приєднатися до проекту, слід зареєструватися до 30 листопада. Тренінги будуть проводитися у містах Павлоград, Кам’янське, Верхньодніпровськ, Вільногірськ та селі Чумаки. Подробиці – за телефонами 067-643-40-40, 093-5-220-220, 067-564-46-64.

Програму «Гідна праця» започаткував Український фонд соціальних інвестицій за кошти Уряду Німеччини.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35055

Ноя 28 2017

З відкриттям повномасштабного тренажера почалася нова епоха в навчанні персоналу

Перший повномасштабний тренажер — прототип енергоблоку №5 Запорізької АЕС відзначив своє 25-річчя. Введення в роботу першого на колишньому пострадянському просторі ПМТ став початком нової епохи в області підготовки оперативного персоналу.

Навчання на повномасштабному тренажері наближене до реальних умов роботи на блочному щиті управління енергоблока. Тут відслідковується та аналізується робота систем, процеси, аналогічні тим, що відбуваються при реальній експлуатації енергоблока.

При проведенні модернізації та продовження ресурсу експлуатації енергоблоків всi зміни враховуються і на ПМТ. У цій роботі беруть участь інструктори, інженери-електроніки, програмісти навчально-тренажерного центру.

Фахівці, які керують процесом підготовки персоналу на повномасштабному тренажері, присвятили оперативній роботі більшу частину своєї трудової діяльності, пройшли всі щаблі кар’єрної драбини, володіють величезним досвідом експлуатації енергоблоків.

ПМТ активно використовується в просвітницькій роботі. Тут часті гості школярі, студенти, різні делегації, в тому числі закордонні.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35052

Ноя 28 2017

Розроблено нову модель спецодягу

Ділянка з пошиття та ремонту спецодягу цеху дезактивації Запорізької АЕС підготував новинку. Фахівці ділянки розробили таку модель спецодягу для контрольованої зони, яка дозволить запобігти потраплянню сторонніх предметів в розущільнене обладнання АЕС при виконанні планово-попереджувальних ремонтів енергоблоків.

За словами майстра дільниці з ремонту спецодягу ЦД Світлани Щетиніної, при розробці такого костюма велику увагу приділили саме комфортності для тих, хто працює в реакторному відділенні та спецкорпусах. Дана модель повністю відповідає вимогам ДСТУ, узгоджена з профспілкою і службою охорони праці.

Раніше її «протестували» працівники енергоремонтного підрозділу станції під час дослідного використання. Відгуки залишили позитивні.

Особливість крою в тому, що куртка виконана без звичної застібки на гудзики або зав’язки. Замість них буде текстильна застібка — «липучка».

Протягом року ділянка з пошиття спецодягу відшиває понад 10 тисяч одиниць бавовняних костюмів. Заміна старих зразків новими йтиме поступово.

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35049

Ноя 28 2017

Вперше за чверть століття черговики у Слобожанському отримають ключі від нових квартир

На місці колишнього пустиря – сучасна дев’ятиповерхівка. У Слобожанському за новітніми енергозберігаючими технологіями зводять житловий будинок. Ключі від понад ста одно-, дво- та трикімнатних квартир отримають черговики – мешканці селища. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Цьогоріч вперше за понад чверть сторіччя в області зводять «з нуля» соціальне житло. Це стало можливим завдяки успішній децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко. Бюджети громад зростають, і у них з’являється можливість розвивати власну інфраструктуру – будувати дитсадки та житлові будинки, – зазначив Валентин Резніченко. – Слобожанська громада – чудовий приклад успіху реформи. Там на місті колишнього пустиря зводять цілий мікрорайон. Вже працює новий дитячий садочок, на черзі – житловий будинок і спорткомплекс».

Багатоповерхівку на два під’їзди зводять обласним та місцевим коштом. Нині вже будують 3-й і 4-й поверхи у різних секціях. В кожний під’їзд підвели комунікації.

«Дуже вдячний облдержадміністрації за підтримку, – зазначив голова Слобожанської селищної ради Іван Камінський. – Нині понад дві сотні мешканців Слобожанського стоять у черзі на житло. Тому будинок на 106 квартир – чудова підмога».

Під час будівництва використовують сучасні енергозберігаючі технології. Згодом утеплять покрівлю та фасад, встановлять енергозберігаючі вікна. У кожній квартирі облаштують індивідуальне опалення. Технічний поверх, ліфти, сходи та підвал опалюватимуться тепловими насосами – їх встановлять на даху для кожного з під’їздів. Це дозволить зекономити тепло.

Квартири здадуть «під ключ». Зроблять внутрішнє оздоблення, встановлять газові котли та сантехніку.

На території облаштують дитячі майданчики з гойдалками. А ще – висадять кущі та дерева, заасфальтують доріжки.

Всі роботи підрядники планують завершити до кінця 2018-го.


У Слобожанському зводять сучасний житловий будинок


Нині у різних секціях будують 3-й і 4-й поверхи


Будівельники зводять арматурні каркаси,..


..які заливають бетоном


Ключі від 106 квартир у дев’ятиповерхівці отримають черговики – мешканці Слобожанського


«Дуже вдячний облдержадміністрації за підтримку», – Іван Камінський


На місті колишнього пустиря будують цілий мікрорайон


Там вже працює новий дитячий садочок, наразі зводять житловий будинок і спорткомплекс


Всі роботи підрядники планують завершити до кінця наступного року

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35046

Ноя 28 2017

Бізнесменам Дніпропетровщини розкажуть про зміни в роботі у 2018-му році

Які зміни в роботі чекають на бізнесменів Дніпропетровщини у 2018-му році? Про нововведення у законодавстві розкажуть на безкоштовній практичній конференції в ДніпроОДА. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

Конференція відбудеться 15 грудня. Початок об 11.00. Вхід за попередньою реєстрацією.

Будуть розглянуті такі панелі:

• Новинки законодавства у 2018-му. Зокрема, Держбюджет, оновлений Закон про бухгалтерський облік, лібералізація банківського законодавства щодо малого та середнього бізнесу.
• Зміни в податковій та пенсійній сферах у діяльності підприємців у 2018-му році.
• Планові та позапланові перевірки Державної фіскальної служби. Будуть надані практичні рекомендації – як правильно складати документи, типові помилки та їх наслідки.
• Перевірки органами Держпраці. Учасникам розкажуть про штрафи.
• Практичні поради щодо використання майна в бізнесі.

Спікери – бізнес-експерти з багаторічним досвідом.

Місце зустрічі – зала засідань на 3-му поверсі ДніпроОДА (пр. О.Поля, 1).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35043

Ноя 28 2017

Дніпровська команда з волейболу сидячи представлятиме Україну на змаганнях у Німеччині

Дніпровська команда з волейболу сидячи вирушає на 11-й відкритий кубок Лейпцига. У збірній – 19 гравців з обмеженими можливостями, шестеро з яких – АТОвці з травмами кінцівок чи хребта. Це буде перший міжнародний досвід спортсменів, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Спорт – найкраща реабілітація. Для людей з особливими потребами на Дніпропетровщині створена волейбольна команда. Уже рік в ній грають спортсмени-любителі, вимушені переселенці, поранені бійці АТО. За два дні усі вони вперше поїдуть на міжнародні змагання, де представлять не тільки Дніпропетровщину, а й всю Україну», – зазначив Валентин Резніченко.

11-й відкритий кубок з волейболу сидячи пройде 2-4 грудня в Лейпцизі. У ньому візьмуть участь команди з України, Чехії, Фінляндії та Німеччини. Усього – майже 200 спортсменів.

«Наша збірна наполегливо тренувалася цілий рік, аби заявити про себе на світовому рівні. Для кожного з гравців це будуть перші міжнародні змагання. Поміряємося силою з іменитими командами, будемо боротися за нагороди», – поділився очікуваннями тренер дніпровської команди Олексій Харламов.

Волейбол сидячи – для тих, хто з різних причин не може грати в повний зріст. Тренування проходять у Дніпрі тричі на тиждень.

Волейбольна команда гравців з обмеженими можливостями створена на базі регіонального центру з інваспорту у Дніпрі. Приєднатися до неї можуть всі охочі. Набір продовжується.

Запис за телефонами: (050) 636-55-35, (099) 007-48-54.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35040

Ноя 28 2017

Енергодарські борці — знову на висоті!

На Кубку Запорізької області з вільної боротьби серед чоловіків і жінок, що проходив в Мелітополі, майстер спорту міжнародного класу, тренер з вільної боротьби спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС Станіслав Тілінін завоював золоту медаль, а його вихованець Віктор Вардугін — у ваговій категорії 92 кг завоював «срібло».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35034

Ноя 28 2017

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 28  листопада   в мережі знаходяться 3 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 65 млн. 800 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,13 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35032