Дневной архив: 24 ноября 2017

Ноя 24 2017

З перспективами розвитку легкої атлетики в Нікополі знайомилась поважна гостя з області

23 листопада, до нашого міста завітала голова Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області Марина Філатова.

Метою візиту було ознайомлення з перспективами розвитку легкої атлетики в Нікополі. В ході робочої зустрічі Марина Вікторівна відвідала спортивні об’єкти нашого міста — стадіон «Металург» ім. О.І. Куценка, стадіон «Електрометалург» та спортивні зали КЗ «ДЮСШ №1».

Підсумовуючи побачене, голова обласної Федерації легкої атлетики зазначила, що вона особисто посприяє покращенню легкоатлетичної інфраструктури Нікополя вже найближчим часом.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34987

Ноя 24 2017

Відтепер мешканці Волоського можуть отримувати адмінпослуги у рідному селі

У селі Волоське Дніпровського району відкрили філію Новоолександрівського ЦНАПу. Там місцеві можуть отримати більше сотні адмінпослуг. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Завдання Президента України Петра Порошенка – зробити адміністративні послуги доступними і для містян, і для селян. На Дніпропетровщині – одна з найбільш розгалужених мереж ЦНАПів в країні. В області працюють 56 таких центрів. Люди можуть отримати потрібні їм документи, не вистоюючи черги. Прагнемо, аби в майбутньому кожна громада мала свій центр адмінпослуг», — зазначив Валентин Резніченко.

Філію Новоолександрівського ЦНАПу відкрили у селі Волоське.

«Прийшла взяти довідку про склад сім’ї. Раніше доводилося їхати до Новоолександрівки, а тепер – зручно, все можна отримати на місці і до того ж дуже швидко», — радіє місцева мешканка Ірина Молоканова.

Філія ЦНАПу надає більше сотні адмінпослуг. Найбільш популярні – оформлення довідок про склад сім’ї та реєстрація нерухомого майна, кажуть працівники установи.

«Протягом робочого дня до нас звертаються до тридцяти людей, яким ми надаємо допомогу. Добре, що місцевим тепер не треба їхати майже за десять кілометрів, аби отримати адмінпослуги. Необхідні документи можна оформити у своєму селі», — поділилася адміністратор ЦНАПу Альона Тирса.

Загалом на Дніпропетровщині Центри надання адмінпослуг та їхні філії працюють: 22 – у районах, 23 – в містах, 9 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах.


Мешканцям села Волоське не треба далеко їхати за довідками


Адмінпослуги тепер надають безпосередньо там: їхати в Новоолександрівський ЦНАП — не потрібно


«Тепер – зручно, все можна отримати на місці і до того ж дуже швидко», — Ірина Молоканова


В арсеналі філії ЦНАПу — більше сотні послуг


Місцеві мешканці задоволені


«Протягом робочого дня до нас звертаються до тридцяти людей, яким ми надаємо допомогу», — Альона Тирса


Одна з найпопулярніших послуг — оформлення довідок про склад сім’ї


ЦНАПи та їхні філії працюють: 22 – у районах, 23 – в містах, 9 – в об’єднаних громадах і 2 – в селах Дніпропетровщини

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34984

Ноя 24 2017

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 24  листопада   в мережі знаходяться 3 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 65 млн. 800 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,13 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34982

Ноя 24 2017

У Дніпрі досвідчені юристи зустрілися зі студентами у форматі тет-а-тет

За чашкою кави – керівники області та міста, юстиції, прокуратури, поліції та студенти-юристи. Саме в такому європейському форматі тет-а-тет пройшов форум молодих юристів у Дніпропетровському університеті внутрішніх справ. Це перший досвід такої зустрічі, повідомив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

«Двері обласної адміністрації завжди відкриті для всіх мешканців регіону. Ми відмовляємося від догм та стереотипів у роботі, щоб досягти кращих результатів. Постійно спілкуємося з молоддю. Бар’єрів між поколіннями не повинно бути. Маю багатий досвід адвокатської роботи і готовий поділитися ним із майбутніми юристами», – зазначив Володимир Юрченко.

Майже 300 студентів юридичних факультетів вишів зустрілися з першими особами юриспруденції області у неформальній обстановці. Поспілкуватися й дізнатися про набутий досвід, професійний шлях та особливості роботи нотаріуса, судді, адвоката, поліцейського та чиновника.

«Юриспруденція – надзвичайно жива наука. Її неможливо вивчити лише за підручниками. Тому набути справжніх знань ми можемо лише спілкуючись із практиками, – сказала учасниця форуму, курсантка університету внутрішніх справ Вікторія Іщенко. – У майбутньому мені доведеться витоптувати свою стежинку в професії, і хочу дізнатися, як вдалося досягти успіху іншим».

Досвідчені юристи також зацікавлені у таких зустрічах. Молодь швидко навчається новому та завжди має передові ідеї.

«Хочу зацікавити майбутніх юристів працювати саме в органах юстиції, адже ми дуже просунуті у використанні сучасних інформтехнологій. Зараз всю юридичну документацію переводимо в електронний вигляд, – розповів заступник начальника управління юстиції області Тимофій Дудін. – Дуже сподобалась ідея провести таку зустріч у форматі тет-а-тет. Адже тільки за таких умов можливий справжній діалог».

Учасників форуму більше за все цікавило, як можна досягнути успіху в обраній професії.

«Не бійтеся все своє життя пізнавати нове, вчитися. Тільки тоді перед вами відкриються перспективи, – звернувся до студентів Володимир Юрченко. – Вивчайте іноземну, розвивайте риторику та артистизм, тримайте руку на пульсі новинок у професійній сфері – і обов’язково досягнете успіху».

Після форуму студенти-юристи отримали сертифікати учасників.


У Дніпрі пройшов форум молодих юристів «Про досвід. Тет-а-тет»


Керівники області та міста, юстиції, прокуратури, поліції ділилися досвідом..


..зі студентами-юристами


«Двері обласної адміністрації завжди відкриті для всіх мешканців регіону. Постійно спілкуємося з молоддю. Бар’єрів між поколіннями не повинно бути», – Володимир Юрченко


Учасників форуму більше за все цікавило, як можна досягнути успіху в обраній професії


Вікторія Іщенко: «У майбутньому мені доведеться витоптувати свою стежинку в професії, і хочу дізнатися, як вдалося досягти успіху іншим»


Зустріч досвідчених та молодих юристів проходила у форматі тет-а-тет


Хлопцям та дівчатам було цікаво дізнатися про набутий досвід та професійний шлях спікерів форуму


«Не бійтеся все своє життя пізнавати нове, вчитися. Тільки тоді перед вами відкриються перспективи», – звернувся до студентів Володимир Юрченко


Студенти мали багато запитань до заступника голови ДніпроОДА

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34979

Ноя 24 2017

Юні Енергодарські футболісти – переможці Національного турніру з футзалу

У спортивно-оздоровчому комплексі Запорізької АЕС пройшли фінальні ігри VІI Національного турніру з футзалу на «Кубок Атоменергомаш-2017».

Вісім команд з різних міст України боролися за перемогу.

Абсолютним чемпіоном Національного турніру з футзалу стала команда «Темп-ЗАЕС» – гравці 2005 року народження, а гравці 2007 року народження стали бронзовими призерами.

Юних футболістів команди «Темп-ЗАЕС» тренує Ігор Черненко і вони вже в п’ятий раз стають переможцями національного турніру.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34976

Ноя 24 2017

Цьогоріч понад 40 тисяч мешканців Дніпропетровщини отримали безоплатну правову допомогу

У 2017 році на Дніпропетровщині вже понад 40 тисяч людей звернулися до центрів та бюро правової допомоги. Найчастіше мешканці області потребували консультації з питань цивільного, сімейного права та соціального забезпечення. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами ДніпроОДА.

«На Дніпропетровщині працюють 8 центрів і 25 бюро юридичної допомоги. Наші фахівці надають безоплатні консультації кожному, хто цього потребує. Їх отримують й малозабезпечені, сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, переселенці та АТОвці», – зазначила директор Регіонального центру з надання безкоштовної вторинної допомоги у Дніпропетровській області Людмила Яцуба.

Юристи консультують у цивільних та адміністративних справах, допомагають потерпілим та свідкам у кримінальних провадженнях. Спеціалісти представляють інтереси громадян в судах, органах місцевого самоврядування та складають документи для судочинства.

Адреси центрів та бюро правової допомоги – на сайті.

Всеукраїнський телефон безкоштовної гарячої лінії, де можна отримати правову допомогу: 0-800-21-31-03.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34972

Ноя 24 2017

Мешканці Дніпропетровщини приєднаються до всеукраїнської акції «Запали свічку»

Цієї суботи в Україні пройде акція «Запали свічку», присвячена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Приєднатися до неї ДніпроОДА запрошує й мешканців Дніпропетровщини.

Щоб стати учасником акції, 25 листопада о 16.00 потрібно вшанувати пам’ять загиблих під час геноциду українського народу хвилиною мовчання та поставити на підвіконня запалену свічку.

Акція проводиться по всій Україні з 2003 року. Її запропонував американський та український історик, дослідник Голодомору в Україні Джеймс Мейс.

За даними науковців, у 30-х роках минулого століття від голоду в Україні померло 4 мільйони людей.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34969