Дневной архив: 22 ноября 2017

Ноя 22 2017

На Дніпропетровщині запрацював другий мобільний офіс надання адмінпослуг

У ЦНАПі Олександрополя з’явився мобільний офіс, який обслуговує клієнтів за місцем проживання. Новий сервіс запровадили для людей з особливими потребами та для тих, кому важко дістатися до ЦНАПу. Позитивний досвід сільський Центр надання адмінпослуг перейняв у міста Кам’янське, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Завдання Президента України Петра Порошенка – наближати до людей затребувані адмінпослуги та мінімізувати час їх отримання. У нашому регіоні працює 56 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні, – зауважив Валентин Резніченко. – Для тих, хто через стан здоров’я не в змозі дістатися до Центру, існує зручний мобільний офіс. Донедавна унікальний кейс мав тільки ЦНАП Кам’янського – тепер сервіс доступний і в сільській місцевості», – зазначив Валентин Резніченко.

Мобільний офіс запустили в Центрі надання адмінпослуг Олександрополя. До складу Олександропільської сільради входять десять сіл, найвіддаленіше з яких – за 20 кілометрів. У ЦНАПі впевнені: «офіс на колесах» скоротить відстань і зекономить час, особливо, для пенсіонерів і людей з обмеженими можливостями.

«Територія у нас дуже велика. Серед жителів – здебільшого люди похилого віку. Не завжди вони можуть приїхати до ЦНАПу особисто й отримати ту чи іншу послугу. У поміч їм тепер є мобільний офіс», – наголосила Олександропільський сільський голова Людмила Муркович.

Мобільний офіс компактний і вміщується в невеликий металевий кейс. Всередині – ноутбук, портативні сканер та принтер, 3G USB модем для доступу до Інтернету, акумулятор та веб-камера.

Мешканка Олександрополя 72-річна Ніна Велика ледь пересувається. Аби скласти заповіт, замовила послугу додому.

«Ноги в мене нікудишні, до сільради не дійду. А тепер є такий чудовий чемоданчик, який приїхав до моєї хати. Дуже зручно», – розказала жінка.

«Виїзний офіс» наблизить до мешканців майже 120 адмінпослуг: від оформлення матеріальної допомоги до реєстрації землі. Подати заявку можна за телефоном. До заявників вирушатимуть щосереди, визначили у ЦНАПі.

Олександропільський ЦНАП став другим на Дніпропетровщині, де надають адміністративні послуги «на дому». Першопроходець – ЦНАП Кам’янського.

Наразі на Дніпропетровщині Центри надання адмінпослуг та їхні філії працюють: 22 – у районах, 23 – в містах, 9 – в об’єднаних громадах, 2 – в селах.


Мобільний офіс – у сільській місцевості.


Він з’явився у ЦНАПі Олександрополя.


У складі Олександропільської сільради – 10 сіл


«Територія у нас дуже велика. Серед жителів – здебільшого люди похилого віку. Не завжди вони можуть приїхати до ЦНАПу особисто й отримати ту чи іншу послугу. У поміч їм тепер є мобільний офіс», – наголосила Людмила Муркович.


Офіс виїздить до всіх, хто через здоров’я не може самотужки дістатися до ЦНАПу.


Усе необхідне обладнання вміщується в металевий зручний кейс.


«Ноги в мене нікудишні, до сільради не дійду. А тепер є такий чудовий чемоданчик, який приїхав до моєї хати. Дуже зручно», – розказала Ніна Велика.


«Виїзний офіс» наблизить до селян майже 120 адмінпослуг.


Якщо ви не можете дістатися до ЦНАПу – ЦНАП приїде до вас, зазначила начальник управління з розвитку адмінпослуг ДніпроОДА Олена Лічманенко.


Позитивний досвід сільський ЦНАП перейняв у міста Кам’янське.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34962

Ноя 22 2017

Генеральний директор Запорізької АЕС отримав нагороду від ветеранів

Генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець нагороджений Запорізькою облдержадміністрацією, обласною радою та Запорізькою обласною організацією ветеранів України за активну участь у телемарафоні «Пам’ять», вагому роботу в сфері соціального захисту старшого покоління і патріотичного виховання молоді.

Почесну місію вручити нагороду генеральному директору найбільшої АЕС Європи виконала голова Енергодарської міської організації ветеранів війни та праці Надія Іванісова. «Від шеститисячного колективу нашої організації хочу привітати Вас, побажати Вам здоров’я, успішної праці і подякувати за участь в таких благодійних заходах. Запорізька АЕС була і залишається для ветеранів Енергодара надійним другом», — сказала Надія Андріївна.

У свою чергу, приймаючи нагороду, Олександр Анатолійович підкреслив, що вона належить всьому трудовому колективу Запорізької АЕС: «Усі заходи, в тому числі і благодійні, відбуваються з ініціативи персоналу, профспілкового комітету і профактиву — завдяки ініціативності, активності та щирому бажанню допомогти».

 

Довідка: Телемарафон «Пам’ять» проводиться в Запорізькій області вже на протязі близько 20 років. Участь в ньому беруть підприємства, приватні підприємці, депутати та представники органів влади, всі небайдужі жителі області. Кошти, зібрані в рамках благодійної акції, розподіляються, в першу чергу, госпіталям і лікарням, а також ветеранським організаціям.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34954

Ноя 22 2017

Допоможемо Марії Борисенко

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34949

Ноя 22 2017

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 22  листопада   в мережі знаходяться 4 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 88 млн. 300 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,13 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34947