Дневной архив: 16 ноября 2017

Ноя 16 2017

У Кам’янському одна з найстаріших вулиць вперше за півстоліття отримала новий асфальт

У Кам’янському вулицю Менделєєва капітально відремонтували. Одна з найстаріших доріг міста отримала новий асфальт вперше за півстоліття, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Одне із завдань, поставлених Президентом України Петром Порошенком – це капітальний ремонт автошляхів. Щороку Дніпропетровська облдержадміністрація відновлює близько 160 комунальних доріг, приділяючи особливу увагу малим містам та селищам. Одна з таких вулиць, яку відремонтували у 2017-му – це вулиця Менделєєва в Кам’янському», — зазначив Валентин Резніченко.

Мешканці міста нарікали на дорогу – більше 50 років вона бачила лише ямковий ремонт. Дістатися школи, училища, міськради та лікарні швидкої допомоги, які розташовані на цій вулиці, було важко.

«Ходити було неможливо, з дітками не погуляєш. Ями ці, вибоїни – малеча падала. А зараз і пройти, і проїхати, можна візочком дитину везти, а взимку на санчатах, бо нарешті все рівнесенько та зручно», — поділилася мешканка вулиці Віра Флоренюк.

Відремонтували близько 1,5 км дороги. На вулиці уклали два шари асфальту, встановили бордюри та обладнали тротуари. Ширина проїжджої частини – 7 метрів.

«Це важлива дорога для міста. Ми дуже вдячні облдержадміністрації за те, що звернули увагу на таку проблему Кам’янського», — зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міста Кам’янське Сергій Понізов.

Загалом за останні два роки на Дніпропетровщині відремонтували понад 300 комунальних доріг.


Вулиця Менделєєва знаходиться в центрі старої частини міста


На ній розташовані установи та заклади,..


послугами яких користуються жителі всього району


«Це важлива дорога для міста. Ми дуже вдячні облдержадміністрації за те, що звернули увагу на таку проблему Кам’янського», — зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міста Кам’янське Сергій Понізов


Ширина проїжджої частини – 7 метрів


Ремонтники уклали два шари асфальту,..


встановили 2 км бордюрів,..


нанесли розмітку…


та обладнали тротуари


«Зараз і пройти, і проїхати, можна візочком дитину везти, а взимку на санчатах, бо нарешті все рівнесенько та зручно», — поділилася мешканка вулиці Віра Флоренюк


Нині по вулиці Менделєєва без перешкод пересуваються і транспорт,..


і пішоходи


Вулиця отримала нове життя

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34808

Ноя 16 2017

Податки для бізнесу, підготовка кадрів та нові інвестиції: про що говорять на міжнародному економічному форумі у Дніпрі

Як розвивати бізнес, опановувати нові ринки, співпрацювати з інвесторами? Такі питання обговорюють на масштабному бізнес-форумі у Дніпрі. Досвідом та планами діляться вітчизняні та закордонні експерти.

Про інвестиції розповів екс-прем’єр-міністр Литовської Республіки Андрюс Кубілюс.

«Сьогодні презентую ініціативу Литовської Республіки – «План Маршалла для України». У нього дві мети – підтримка мотивації на реформи, а також, власне, їх реалізація», – підкреслив він.

На думку Андрюса Кубілюса, «План Маршалла» створить нові можливості для збільшення інвестицій – близько 5 млрд євро на рік.

А ось Посол Канади в Україні Роман Ващук зазначив про розширення співпраці між Канадою та Дніпропетровщиною.

«Я тут, щоб розповісти про зону вільної торгівлі, яку ми запустили між Україною та Канадою. Зокрема, про нові можливості для співпраці. Нині 97% нашого ринку безмитні для українських виробників», – зауважив він.

Про залучення коштів говорила й директор бізнесу відновлюваної енергетики ДТЕК Вікторія Сиромятова.

«Залучення бізнесу на економічний форум свідчить про те, що він не тільки про розмови, але й про наміри щось змінити на краще. Сьогодні я хочу поділитися знаннями та планами компанії у сфері зеленої енергетики. Її розвиток в Дніпропетровській області – це внесок в енергонезалежність країни та регіону. Це робочі місця, інвестиції, позитивний вплив на екологію, – зазначила вона. – Ми, як компанія-інвестор, хочемо розвивати галузь відновлюваної енергетики на Дніпропетровщині».

Думками про розвиток підприємництва поділилася виконавчий директор Спілки українських підприємців Катерина Глазкова.

«Ми провели опитування наших підприємців з різних регіонів, і вони назвали найбільш очікувані реформи. Це, в першу чергу, дерегуляційні закони, це експортне врегулювання, оптимізація митних процедур, судова реформа. Це повний перелік питань, які стосується захисту прав кредиторів, доступу до кредитних ресурсів. Сьогодні я підіймаю цю тему», – сказала вона.

Як зробити бізнес успішним – розповів почесний президент Київської школи економіки Тимофій Мілованов. На його думку, у першу чергу, треба працювати із кадрами.

«Ринки змінюються, вимоги до персоналу також. Навички та компетенція працівників підприємств не відповідають завтрашнім викликам. Тож треба думати на перспективу, – сказав він. – Я бачу, як окремі корпорації відкривають власні академії, підвищують кваліфікацію своїх працівників. Та це має бути системно».

За словами Тимофія Мілованова, такі фахівці матимуть більшу зарплату, а відтак – менше мігруватимуть до інших країн. Це й стабілізує демографічну ситуацію.

Заохочувати підприємців запропонував голова правління АТ «Ощадбанк» Андрій Пишний.

«Треба перезавантажити практично всі місцеві програми з підтримки підприємництва. Зробити це по-справжньому, а не декларативно. Мова про новий досвід, коли місцевий бюджет повертає частину податків підприємцям. Це чесно. Відкрито. Прозоро. Створює додаткову мотивацію бізнесменам для сплати податків», сказав він.

Міжнародний форум організувала ДніпроОДА. Протягом двох днів близько тисячі провідних вітчизняних та закордонних експертів міркуватимуть над розвитком економіки.


Про розвиток економіки говорять у Дніпрі


Досвідом діляться провідні експерти


Про реалії та перспективи — у формі діалогу


Думками діляться всі охочі


Посол Канади в Україні Роман Ващук розповів про співпрацю


Окремий блок — інвестиції та бізнес


Місцеві програми з підтримки підприємництва — ідея Андрія Пишного

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34804

Ноя 16 2017

За два роки реабілітаційний центр для АТОвців та їхніх рідних вже прийняв понад півтори тисячі пацієнтів

Безкоштовна реабілітація єврозразка. У дніпровському центрі реабілітації для АТОвців вже побували понад півтори тисячі пацієнтів. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, це самі бійці, а також рідні загиблих героїв.

«Перший в області реабілітаційний центр для АТОвців відкрили у Дніпрі два роки тому. На сьогодні він прийняв вже понад півтори тисячі людей, – розповів Валентин Резніченко. – Плануємо розширити мережу таких закладів. Зокрема, відкрити два нові центри – на базі курорту «Солоний Лиман» та в Сурсько-Литовському, а ще реабілітаційне відділення у Кам’янському. Підтримка наших воїнів – одне з головних завдань Президента України Петра Порошенка».

Дніпровський реабілітаційний центр працює за єврозразком. Особливість – у комплексній допомозі. Пацієнтами опікуються медки, фізіотерапевти, психологи, психіатри. До кожного – індивідуальний підхід.

Перебуванням у закладі задоволений боєць Роман Богатир. Він тут вже десятий день. Повний курс реабілітації – 18 днів.

«У грудні 2014-го потрапили у засідку. Мої хлопці загинули, а я був поранений. Постраждала ліва рука – її збирали ледь не по частинах. Нині проходжу реабілітацію. Фізіопроцедури, масажі. Розумію, що кінцівка вже ніколи не буде такою, як раніше. Та головне для мене – моральний стан. Нині я задоволений», – сказав він.

У центрі – лазерна терапія, магнітотерапія, ультразвукові інгаляції, масажі, лікувальні ванни, спеціальне обладнання для розробки судин, розповідає АТОвець Володимир Слюсар. Чоловік тут вперше.

«Все безкоштовно, а умови і відношення – на висоті. Відчуваєш себе людиною», – поділився він.

З липня цього року реабілітацію у центрі проходять й рідні загиблих захисників. Для них – окрема палата. До неї саме заселилася нова «зміна».

«Мій син Богдан загинув у Пісках у лютому 2015-го. Йому було 40 років. Важко переживаю цю втрату. Відчуваю потребу у психологічній підтримці. Одночасно хочу й поправити здоров’я – воно суттєво похитнулося», – розповіла пацієнтка Галина Пінчук.

Нині реабілітацію пройшли вже 11 родин загиблих, зауважила завідуюча центру Олена Привал.

«Вони приходять до нас із скаргами на здоров’я, поганий сон, дратівливість, плаксивість. А йдуть звідси вже з покращеним настроєм і позитивом баченням подальшого життя», – сказала вона.

Направлення на таке оздоровлення можна отримати у сімейного лікаря або безпосередньо у Центрі реабілітації. Він знаходиться у Дніпрі на пл. Соборна, 14.


Вправи на тренажерах


Найулюбленіше заняття АТОвців


Відволіктися від думок — із користю


Не обійтись й без медпрепаратів


Щоденні процедури


Поміряти тиск


Розробити кінцівку


Спеціальні вправи


У перервах — цікаві книжки


Спілкування з психологом


Захоплююча гра


Розвиває увагу та розроблює кінцівки


Корисна інформація


Цьогоріч центр прийняв вже понад 1,5 тисячі пацієнтів

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34790

Ноя 16 2017

Колосистої ниви та багатих врожаїв: аграріїв Дніпропетровщини привітали з професійним святом

У ДніпроОДА привітали з професійним святом працівників сільського господарства. Аграріям регіону подякували за високі врожаї зернових культур та нелегку повсякденну працю.


«Сьогодні Дніпропетровщина не тільки край руди й металу, а й край розвинутого сільського господарства, – зазначив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман. – Упродовж останніх п’яти років аграрії області збирають більше 3 мільйонів тонн зерна. Планку утримали й цьогоріч, не зважаючи на складні погодні умови. Нині у коморах – понад 3,5 мільйона тонн зерна, які забезпечать продовольчу безпеку регіону».


Трудівники села доклали чимало зусиль, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва.


Найкращих показників досягли хлібороби Новомосковського, Покровського, Дніпровського, Царичанського, Солонянського та Синельниківського районів.


Хлібороби передової агрофірми «Орільська» Новомосковського району цьогоріч зібрали з гектара майже 70 центнерів озимої пшениці, ячменю – понад 50.

«Наша агрофірма багатогалузева. Вирощуємо пшеницю, ячмінь, буряк, соняшник. Маємо 1,5 тисячі голів рогатої худоби, тисячу свиней. Щорічна врожайність шампіньйонного комплексу – 500 тонн грибів. В агрофірмі мають роботу майже три сотні селян», – розказав директор підприємства Юрій Мазан


За плідну працю – подяки….


…відзнаки…


… квіти.


Це свято хліборобів…


…комбайнерів…


…тваринників…


…трактористів…


…фермерів…


…всіх, хто невтомною працею забезпечує розвиток сільського господарства Дніпропетровської області.


У врожай ранніх зернових-2017 зробив внесок і механізатор фірми «Агроцентр-К» П’ятихатського району Олександр Баранкевич. За комбайном чоловік вже більше 10 років.

«Професія сільського працівника нелегка. Зранку й до вечора – у полі. Весною сіємо та обробляємо землю, а влітку та восени збираємо врожай. Це як дитину виростити. Ти зерно в землю вкинув – ти його й зібрав», – розказав комбайнер.


Завдяки зусиллям цих людей живе українське село…


…колоситься українська нива….


…крамниці наповнюються якісними продуктами вітчизняного виробництва…


Олексій Утєшев керує птахофабрикою «Оріль-лідер» у Кам’янському. За останні півтора роки підприємство збільшило випуск продукції вдвічі.

«Наразі ми – лідери виробництва курятини на Дніпропетровщині. В Україні поки що – на четвертому місці, але є куди рости. Наша курятина користується попитом на вітчизняному ринку, але незабаром наше м’ясо смакуватимуть і в Європі», – запевнив Олексій Утєшев.


Сільгоспвиробники області пообіцяли: попит на продукцію будуть використовувати як стимул для інноваційного та інвестиційного розвитку агросектору.


Для цього є знання, бажання, уміння та працьовиті руки.


Нехай і надалі колоситься хліборобська нива Дніпропетровщини.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34786

Ноя 16 2017

На захисті прав учасників бойових дій

14 листопада відбувся круглий стіл для представників недержавних організацій, об’єднань ветеранів та учасників бойових дій на тему: «Реалізація ветеранами та учасниками АТО права на санаторно-курортне лікування». Серед запрошених були представники міської влади та громадських організацій. Захід відбувся в рамках просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» спільно з координаторами Правозахисної групи «Січ» Наталією Кожиною та Володимиром Платенко. Проект спрямовано на те, щоб дати українцям знання про свої права і практичні навички того, як ці права реалізовувати та захищати.

В ході проведення заходу було розглянуто та обговорено питання щодо змін законодавства стосовно реалізації права на санаторно-курортне лікування, соціально-правовий захист ветеранів АТО, пільги та соціальні гарантії, досвід громад щодо захисту їхніх прав та відстоювання інтересів.

Присутні мали змогу задати актуальні для них питання та отримати кваліфіковані і обґрунтовані відповіді.

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/34779