Месячный архив: Ноябрь 2017

Ноя 30 2017

Інвестори не мають перешкод для будівництва в Україні

Фахові консультації, методична допомога та прискорені документи на початок будівництва – Державна архітектурно-будівельна інспекція України змінює формат роботи із забудовниками. На підтримку можуть розраховувати всі, хто зводить об’єкти чесно. На цьому наголосив голова Держархбудінспекції України Олексій Кудрявцев під час робочої поїздки на Дніпропетровщину. У ДніпроОДА він зустрівся із представниками будівельного ринку регіону.

«Сьогодні Держархбудінспекція змінює свій підхід і стає ближчою до забудовників. Зокрема, максимально скоротилися строки отримання документів на будівництво, ми стали помічниками і консультантами для чесних інвесторів. На підтримку з боку Держархбудінспекції можуть розраховувати як вітчизняні бізнесмени, так і іноземні інвестори», – зазначив Олексій Кудрявцев.

На Дніпропетровщині створені сприятливі умови для забудовників. У регіоні розвинуте будівництво промислових об’єктів, інфраструктури, житла, зауважив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

«Два роки тому набув чинності закон, який дозволив передачу містобудівних функцій на місцевий рівень. На сьогодні такі повноваження мають 10 територіальних громад Дніпропетровщини, більше хіба що тільки в Київській області. Утримуватимемо лідерські позиції й надалі», – запевнив він.

У ДніпроОДА учасники зустрічі обговорили реформи в містобудуванні, які мають стати поштовхом для розвитку будівельної галузі. Зокрема, малий і середній бізнес сьогодні практично не має відмов у будівництві, а незаконного спорудження поменшало в рази.

«Наразі декларації на початок будівельних робіт скасовані. Малий бізнес подає тільки повідомлення, а великий – має отримати дозвіл. Усі дані про об’єкт, що зводиться, доступні у відкритому реєстрі. Тобто перешкоди для початку будівництва мінімізовані», – зауважив голова Держархбудінспекції.

Після наради очільник ДАБІ оглянув у Слобожанському зведений дитсадок та будівництво спорткомлексу і житлового будинку.

Робочі виїзні зустрічі керівник Держархбудінспекції України практикує в усіх регіонах, аби з перших вуст почути про нагальні проблеми будівельної галузі.


«Сьогодні Держархбудінспекція змінює свій підхід і стає ближчою до забудовників. Зокрема, максимально скоротилися строки отримання документів на будівництво, ми стали помічниками і консультантами для чесних інвесторів», – зазначив Олексій Кудрявцев.


У ДніпроОДА голова ДАБІ зустрівся із забудовниками.


Обговорювали реформи у сфері містобудування.


«Два роки тому набув чинності закон, який дозволив передачу містобудівних функцій на місцевий рівень. На сьогодні такі повноваження мають 10 територіальних громад Дніпропетровщини, більше хіба що тільки в Київській області. Утримуватимемо лідерські позиції й надалі», – запевнив Олег Кужман.


Малий і середній бізнес практично не має відмов у будівництві…


…незаконного спорудження поменшало в рази.


Голова ДАБІ завітав до Слобожанського.


Серед об’єктів, які відвідав столичний гість, – новозбудований дитсадок.


Від дітлахів – смачний сувенір на згадку.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35137

Ноя 30 2017

«Танець пам’яті» стане родзинкою цьогорічного різдвяного балу

АТОвці, волонтери та їхні рідні готуються до різдвяного балу. Вже 23 грудня 26 пар танцюватимуть вальс, танго, блюз та ча-ча-ча. Вперше очікуються й сольні виступи. Центральна постановка майбутнього балу – «танець пам’яті» на честь загиблих воїнів, який виконають їхні рідні. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Це вже третій бал, який ми проводимо для АТОвців та їхніх рідних. Хлопці та дівчата із задоволенням готуються до свята. Це чудова можливість для родин провести час разом та доторкнутися до прекрасного. Готуємо декілька родзинок. Вперше бал буде благодійним – зібрані кошти підуть на допомогу пораненим АТОвцям, які перебувають у госпіталі. Найзворушливішою постановкою стане танець у пам’ять про загиблих героїв – його виконають АТОвці разом із рідними полеглих побратимів», – зазначив Валентин Резніченко.

Цьогоріч значно розширять репертуар балу – учасники танцюватимуть і вальс, і танго, і блюз, і ча-ча-ча. Нині репетирують 26 пар – із Дніпра, Нікополя та Кривого Рогу.

Жодної репетиції не пропустила Тетяна Решетняк – мати загиблого бійця. Каже, давно не танцювала та погодилась піти на бал лише заради пам’яті свого сина.

«Мій Дмитро з дитинства займався народними танцями та завжди підкреслював: «Хореографія – то для душі, а взагалі-то, мамо, волію бути воєнним». От тепер заради нього готова на все, навіть ледве не вперше в житті станцювати вальс», – розповіла жінка.

Школярка Діана Дрозд вирішила взяти участь у балу в пам’ять про свого загиблого батька Олега Ейсманта.

«Танцювати обожнюю змалку. Займалася черр-лідінгом, і батько завжди підтримував мене з трибун, – сказала дівчина. – Тож із задоволенням на честь нього станцюю вальс і танго».

Учасники готують і сольні виступи – за індивідуальною програмою.

«Раніше ніколи не танцював, та вирішив спробувати себе у незвичному амплуа. Готуємо сольний танець, і найскладніше для мене – не наступити на ногу партнерці», – посміхається учасник балу, АТОвець Сергій Лебеденко.

Святкову атмосферу вечора доповнять вишукані сукні, фраки та маскарадні маски – такий дрес-код цьогорічного балу.

На всіх гостей чекають концерт, конкурси та майстер-класи. Облаштують і фото-зону.

Різдвяний бал-2017 пройде 23 грудня у холі обласного театру опери та балету. Вхід вільний.


АТОвці, волонтери та їхні рідні готуються до різдвяного балу


Цьогоріч на балу вперше танцюватимуть рідні загиблих героїв


Діана Дрозд: «Займалася черр-лідінгом, і батько завжди підтримував мене з трибун. Тож із задоволенням на честь нього станцюю вальс і танго»


Тетяна Решетняк погодилась танцювати вальс лише заради пам’яті загиблого сина Дмитра


«Мій Дмитро з дитинства займався народними танцями та завжди підкреслював: «Хореографія – то для душі, а взагалі-то, мамо, волію бути воєнним», – Тетяна Решетняк


Учасники готують багато танців – вальс, танго, блюз і ча-ча-ча


Нині репетирують 26 пар – із Дніпра, Нікополя та Кривого Рогу


«Раніше ніколи не танцював, та вирішив спробувати себе у незвичному амплуа», – Сергій Лебеденко


На репетиціях вже давно панує сімейна атмосфера


Різдвяний бал-2017 пройде 23 грудня у холі обласного театру опери та балету

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35134

Ноя 30 2017

Запорізька АЕС виконала скоригований в бік збільшення план з виробництва електроенергії за листопад

30 листопада 2017 року о 01 год. 30 хв. Запорізька АЕС виконала скоригований в бік збільшення план з виробництва електроенергії за листопад — 2 млрд 473 млн кВтг електроенергії.

«Ми виконали всі наші виробничі завдання з високою якістю і у встановлені терміни. Ми розуміємо важливість і відповідальність справи, якій служимо», — прокоментував подію генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

Станом на 30 листопада 2017 року в роботі знаходяться чотири енергоблока.
Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Сумарна потужність генераторів становить 3425 МВт. Запорізька АЕС виробляє на добу більше 67 млн ​​кВтг екологічно чистої електроенергії.

Триває плановий ремонт енергоблока №6. Йде 18 доба середнього ремонту.

Прийнято рішення про продовження ремонтних робіт на енергоблоці №4 після виявлення зауважень щодо парогенератора №1, що виникли в процесі проведення пускових операцій.

З початку 2017 року станція виробила більше 31 млрд кВтг електроенергії, а з початку експлуатації більше 1 трлн 091 млрд кВтг електроенергії.

Радіаційний фон на проммайданчику і в санітарно-захисній зоні атомної електростанції становить 8-12 мкР/год, що відповідає природним значенням.

Запорізька АЕС працює надійно і безпечно.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35132

Ноя 30 2017

Мешканці Слобожанської громади матимуть сучасний спорткомплекс

У Слобожанському зводять сучасний спорткомплекс – найбільший в області. У будівлі – величезний спортзал – за олімпійськими стандартами, зали для силових видів спорту, тренажерка та фітнес-центр. У спорткомплексі тренуватимуться професіонали, а ще – працюватимуть дитячі секції і групи здоров’я. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Сучасні умови для занять спортом повинні бути у мешканців кожного населеного пункту Дніпропетровщини. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Щороку зводимо сучасні спорткомплекси, стадіони, футбольні поля по всій області. У Слобожанському будуємо величезний спортивний комплекс. Там будуть всі умови для професійного та масового спорту», зазначив Валентин Резніченко.

Зараз будівельники зводять критий спортзал за олімпійськими стандартами. Він буде універсальний – там гратимуть у футбол, баскетбол, волейбол, великий теніс та інші ігрові види спорту. Облаштують і глядацькі трибуни.

У триповерховій будівлі розташують й тренажерні зали, фітнес-центр, столи для настільного тенісу. Облаштують приміщення для силових видів спорту, а ще – масажні кабінети, кафе, сауну та роздягальні з душовими.

«Це буде багатоцільовий спорткомплекс. Тут тренуватимуться і спортсмени-професіонали, і працюватимуть дитячі секції та групи здоров’я, – розповів директор комунального закладу «Спорт для всіх» Слобожанської об’єднаної територіальної громади Володимир Дейнеко. – У нас в громаді дуже розвинуті футбол, волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, пауерліфтинг. Є і жіночі, і чоловічі команди. У планах – зайнятися важкою атлетикою, спортивною гімнастикою, шахами та шашками. У новому спорткомплексі все це реалізуємо».

Загальна площа спорткомплексу – майже три тисячі квадратних метрів. Все будівництво – за енергозберігаючими технологіями. Утеплять покрівлю та стіни будівлі. Для опалення приміщень окремо зведуть котельню.

«Дуже вдячні обласній владі за підтримку – без цієї допомоги ми б не могли вийти на такий високий рівень, – підкреслив голова Слобожанської селищної ради Іван Камінський. – Спорткомплекс зможе задовольнити потреби всіх жителів громади, які ведуть активний спосіб життя».

Приміщення спорткомплексу зроблять зручним для людей з особливими потребами. Його облаштують пандусами та ліфтом. Завдяки цьому заняття спортом стануть доступними для всіх мешканців.

«Відкриття такого спорткомплексу – величезний крок для розвитку спорту в Слобожанській громаді, – зазначив тренер із баскетболу Микита Салабай. – Тут все відповідатиме євростандартам. Найголовніше – ми зможемо виховувати молодих спортсменів змалку, долучати дітей до професійних занять спортом, а не просто давати базові основи на рівні школи».

Наступного року збираються побудувати і басейн – 7 доріжок на 25 метрів. Окремо зведуть дитячий басейн.

Будівництво спорткомплексу планують завершити у 2018-му.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35129

Ноя 30 2017

Треки з другого диску «Пісень, народжених в АТО» тепер можна скачати в Інтернеті

Військові композиції лауреатів фестивалю «Пісні, народжені в АТО» тепер можна вільно скачати в Інтернеті. За словами координатора Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталії Шуліки, плей-лист із 79 треків – вже на сайті фесту.

«У вересні в Києві презентували другий диск з композиціями лауреатів фесту «Пісні, народжені в АТО». Тираж збірки сягнув 5 тисяч екземплярів – це вдвічі більше, ніж тираж першого диску. Для прихильників військової музики всі пісні виклали й в інтернет. Там їх можна вільно скачати», — розповіла Наталія Шуліка.

Пісні можна скачати у розділі «аудіо» на сайті http://atofest.com.ua/.

Диск можна отримати в Центрі допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА за адресою: м. Дніпро, пр. Поля, 1.

Другий Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» ДніпроОДА та обласна асоціація воїнів АТО організували у Дніпрі в травні 2017-го. Співали про пережите на війні. Після фестивалю учасники записали диск, який презентували у Києві.


Треки з другого диску «Пісень, народжених в АТО» тепер можна скачати в Інтернеті

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35126

Ноя 30 2017

Добова довідка від Запорізької АЕС

Станом на 30  листопада   в мережі знаходяться 4 енергоблоків. Вироблення електроенергії за добу 67 млн. 500 тис кВт г.

Сумарне надходження інертних радіоактивних газів в атмосферу від енергоблоків ЗАЕС складає 0,13 % від допустимого рівня.

Радіаційний фон в санітарно-захисній зоні становить 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування атомної станції.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35124

Ноя 30 2017

ЦНАПи Дніпропетровщини надали майже півмільйона адмінпослуг з початку року

З початку року ЦНАПи Дніпропетровщини надали майже півмільйона адмінпослуг. Серед найпопулярніших сервісів – реєстрація нерухомості та земельних ділянок, прописка й виписка, оформлення паспорту, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко наголошує, що ефективна система надання адміністративних послуг має бути в кожному регіоні. З понад 700 Центрів, які працюють в країні, 56 – на Дніпропетровщині. Аби оформити ті чи інші документи, не треба блукати по кабінетах, усе – в одному місці. Цьогоріч жителі області отримали в ЦНАПах майже 500 тисяч послуг», – зазначив Валентин Резніченко.

Цьогоріч нові Центри запрацювали в Ляшківській, Зеленодольській та Новоолександрівській об’єднаних громадах.

Два сільські ЦНАПи відкрилися в Іверському та Олександрополі Солонянського району. Крім того, Олександропільський ЦНАП почав видавати біометричні паспорти, також у ньому запрацював мобільний офіс.

У 2017-му перший в області офіс комунальних послуг розпочав роботу в ЦНАПі Кам’янського.

На сьогодні в містах, районах та об’єднаних громадах області працює 56 ЦНАПів та їхніх філій. В них можна отримати майже 200 адмінпослуг.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35120

Ноя 30 2017

На енергоблоці №1 Запорізької АЕС завершено плановий середній ремонт

29 листопада 2017 року о 18 г. 45 хв. енергоблок №1 Запорізької АЕС достроково підключено до енергосистеми після завершення планового середнього ремонту. Тривалість ремонту склала 102 доби.

На енергоблоці №1 в ході ремонту виконано середній ремонт реакторної установки з перевантаженням активної зони, капітальний ремонт парогенераторів №№ 1, 3, капітальний ремонт головних циркуляційних насосів №1-4, капітальний ремонт електродвигунів головних циркуляційних насосів №1-4, контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруження захисної оболонки.

48 відпрацьованих тепловиділяючих збірок (2 багатомісні герметичні кошики) відправлені на зберігання в сухе сховище відпрацьованого ядерного палива.

Також в ході ремонту виконано середній ремонт турбіни парової з розкриттям циліндра низького тиску №3, середній ремонт технологічно взаємозалежного обладнання — турбогенератор-збудник-вимикач-токопровод і поточний ремонт фаз «А», «В», «С» блочного трансформатора, капітальний ремонт тепломеханічного обладнання дізельгенератора резервної дизельної електростанції-1 (РДЕС-1), резервної дизельної електростанції-3 (РДЕС-3) з заміною головної передачі.

Крім того, виконані надрегламентні роботи: заміна плат тиристорного комутаційного пристрою, що вимикає на апаратах безперебійного живлення, заміна насосних агрегатів, заміна вимірювальних трансформаторів напруги 6 кВ, заміна обладнання комплектної трансформаторної підстанції власних потреб (КТПСН) 0,4 кВ, заміна релейного захисту автоматики (РЗА ) системи живлення власних потреб 6 кВ на мікропроцесорні пристрої.

Станом на 29 листопада 2017 року на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 4 енергоблоки. Енергоблок №6 знаходиться в плановому ремонті. На енергоблоці №4 триває поточний ремонт.

З початку 2017 року Запорозьку атомна електростанція вже виробила більш 31 млрд кВтг електроенергії, з початку експлуатації — більше 1 трлн 091 млрд кВтг екологічно чистої електроенергії.

Однією з основних завдань для колективу Запорізької АЕС є проведення планових ремонтів відповідно до графіка, забезпечення високої якості ремонтних робіт для подальшої надійної та безпечної експлуатації блоків.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35117

Ноя 29 2017

Цього року контрактну службу обрали майже 2,5 тисячі мешканців Дніпропетровщини

Цьогоріч 2415 мешканців Дніпропетровщини підписали контракт зі Збройними силами України. 2206 з них – солдати й сержанти, 209 – офіцерський склад. Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.

«Зарплатня контрактника – від 7 тисяч гривень. Сума змінюється відповідно до звання, вислуги років та посади. За службу на передньому рубежі військові додатково отримують 10 тисяч, в інших районах АТО – 4,5 тисячі гривень», — зазначили в управлінні.

Набір на контрактну службу триває, додали в управлінні. Укласти угоду зі Збройними силами можна на термін від 6 місяців до 5 років. Стати професійним захисником України можуть чоловіки або жінки віком від 18 до 40 років. Кандидат на службу повинен мати задовільний стан здоров’я, закінчену середню освіту та не бути судимим.

Детальнішу інформацію про те, як стати контрактником, можна дізнатися у центрах зайнятості, військкоматах за місцем проживання.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35114

Ноя 29 2017

Близько трьох сотень недоношених малюків народилися цьогоріч у перинатальному центрі Дніпра

Цьогоріч медики Дніпропетровського обласного перинатального центру прийняли близько трьох сотень передчасних пологів. Як повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА, понад сотню малюків важили не більше півтора кілограма.

«Щороку на Дніпропетровщині народжується близько 400 недоношених малюків, вага яких – не більша за півтора кілограма. Переважно, всі вони – пацієнти обласного перинатального центру. Тут є кваліфіковані кадри та сучасне обладнання для виходжування таких дітей, – зазначили в обласному департаменті охорони здоров’я. – Цьогоріч у цьому медзакладі з’явилися на світ понад сотню «мініатюрних» хлопчиків та дівчаток».

Вага 35 малюків доходила до кілограма, ще 66 – до півтора кілограма.

«Окрім обласного перинатального центру, найменших немовлят виходжують ще у перинатальному центрі Кривого Рогу, Центрі матері та дитини ім. проф. Руднєва, обласній дитячій лікарні та лікарні ім. Мечникова», – додали в обласному департаменті охорони здоров’я.

У 2016-му в області зареєстровано 1,2 тисячі передчасних пологів. Народилося близько 400 недоношених малюків.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/35111

Предыдущие сообщения «