«

»

Ноя 07 2011

Распечатать Запись

В Нікополі відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів

На координаційній нараді керівників правоохоронних органів, що відбулась в Нікопольській міжрайонній прокуратурі, були розглянуті два питання: боротьба з корупцією та профілактика тяжких та особливо тяжких злочинів, оскільки протягом останнього року наше місто «відзначилось» поруч резонансних злочинів. У нараді взяв участь міський голова Руслан Токар.

У своїй доповіді начальник міськрайонного відділу міліції Анатолій Колбатов погодився, що боротьба з корупцією в міліцейському відомстві ще не досягла високого рівня. На те є об’єктивні і суб’єктивні причини.

На сьогоднішній день штат міліції сформований лише на 60%. Напередодні пенсійної реформи ряди правоохоронних органів покинули аси оперативної роботи, а молодь, яка прийшла на зміну «кадровикам», не в силах за короткий проміжок часу досконало осягнути абетку міліцейської справи.

За словами Анатолія Колбатова складнощі, що існують в роботі міліції, не означають що злочинність як кримінальна, так і адміністративна залишилася без нагляду. Вже сьогодні вживаються заходи щодо посилення міліцейського реагування на факти порушення правопорядку. Проведені наради та розроблено план подальшої роботи всіх структур міського відділу міліції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/859