«

»

Ноя 07 2011

Распечатать Запись

У Нікополі відкрито дві додаткові дитячі групи

У четвер, 3 листопада, у дитячому навчальному закладі № 13 було відкрито дві додаткові групи на 40 малюків. З цього приводу його колектив та вихованців привітали представники влади і депутати Партії регіонів.

Будівля дитячого садочку «Золотий ключик» пустувала 17 років. Тепер її стіни оживуть, а в групах — лунатиме дитячий сміх.

Почесна місія перерізати святкову стрічку у країну дитинства була надана керуючому справами міськвиконкому Ірині Харченко та завідуючій садочку Оксані Пушкарьовій.

Після урочистого відкриття гості пройшлися дитячим закладом і оцінили його готовність. Спальні та ігрові кімнати, роздягальні та кімнати гігієни – все зроблено у яскравому дитячому інтер’єрі.

Як зазначила спеціаліст з дошкільного виховання відділу освіти та науки міської ради Антоніна Борщаговська, за сприянням місцевої влади та підтримки держави у нинішньому році відкрито вже 6 додаткових дитячих груп, також виділено кошти на ремонт 7 дитячих садочків. У наступному році в Нікополі планується відкрити 10 додаткових груп та дитячий садочок № 39.

Наприкінці заходу представники міської влади та Партії регіонів ощасливили дітей новими іграшками.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/853