«

»

Ноя 02 2011

Распечатать Запись

Партія регіонів на чолі з Русланом Токарем допомагає проблемним родинам

Проект Партії регіонів «Система супроводу і допомоги сім’ям Дніпропетровської області, діти яких опинились в зоні соціального ризику», який ініціював губернатор області Олександр Вілкул, поступово реалізується. Його підтримали депутати Нікопольської міської ради на чолі з міським головою Русланом Токарем, тому опікуються родинами, що опинились в зоні ризику. І підтверджують свою турботу реальними діями.

9-річна Аня Малій відноситься саме до цієї категорії. Дівчинку ще в ранньому дитинстві покинули батьки, а її виховання взяли на себе прабабуся і прадідусь. Не зважаючи на матеріальну скруту, пенсіонери тягнуться з останніх сил, аби їхня онука не відчувала дискомфорту поряд з іншими дітьми. Завдяки такій турботі Аня добре навчається, захоплюється малюванням. А на нову одежу пенсії часто не вистачає.

Щоб допомогти дівчинці обновити свій гардероб. Депутат міської організації Партії регіонів Олексій Алюшин за підтримки міського голови Руслана Токаря подарував дівчинці зимове взуття, за що родина йому дуже вдячна.

Першим значним кроком нікопольських регіоналів до реалізації цього проекту було проведення акції «Йдемо до школи». В її рамках для десяти першокласників було придбано шкільну форму та укомплектовані портфелі.

Депутати міської ради, члені фракції Партії регіонів зобов’язуються і в подальшому проводити у своїх округах подібні заходи, аби покращити соціальний стан дітей з родин, які опинились у складних життєвих ситуаціях.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/812