«

»

Ноя 02 2011

Распечатать Запись

В Нікополі заборонено торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) в нічний час з 22.00 до 8.00 годин

28.10.2011р. на черговій сесії Нікопольської міської ради, депутати міської організації Партії Регіонів вийшли з пропозицією — заборонити торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) в нічний час з 22.00 до 8.00 годин.

Дане питання підтримав і міський голова Руслан Токар: «Зловживання алкогольними напоями завдає значної шкоди громаді міста, що призводить до збільшення кількості злочинів, що були скоєні особами у стані алкогольного сп’яніння. Разом з тим, створюються умови підвищення аварійності на дорогах. За останній час вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, особливо популярне серед підростаючого покоління, що шкодить здоров’ю. Тож прийняття даного рішення є цілком логічним і послідовним кроком влади. Нашому місту потрібні сильні і здорові мешканці»- зазначив мер.

Пропозиція була підтримана більшістю депутатів. Відтепер в усіх закладах торгівлі, ресторанного господарства введена заборона щодо продажу алкоголю.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/810