«

»

Ноя 01 2011

Распечатать Запись

Міський голова Руслан Токар взяв ситуацію з опаленням під особистий контроль

Під час засідання штабу з координації дій комунальних та енергопостачальних служб, які забезпечують надійність роботи систем в період опалювального сезону, стало відомо про проблему в будинку по вулиці Шевченка, 182,а. Незважаючи на те, що опалювальний сезон в Нікополі розпочато 15 жовтня, 26 квартир 9-поверхівки станом на 31.10 ще залишалися без централізованої подачі тепла.

За словами мешканців цього будинку, стабільного тепла в своїх квартирах вони досі не відчули. Були спроби запустити систему, батареї на декілька годин потеплішали, втім вже 2 тижні люди живуть в холоді. Після звернень до комунальних підприємств «Комунальник Нікополь» та «Нікопольтеплоенерго» для того, аби врегулювати подачу тепла, направлялися робітники – слюсарі. За словами фахівців, будинок технічно готовий, в підвалах батареї функціонують. Та через встановлення індивідуального опалення, система теплопостачання повністю розбалансована і тепло не доходить до квартир.

Щоб розібратися з цією ситуацією, мер міста біля будинку зібрав термінову оперативну нараду з керівниками комунальних підприємств, через недбалість яких страждають мешканці. Руслан Токар взяв ситуацію під особистий контроль і дав вказівку — в добовий термін вирішити проблему, що склалася. «Вчасне забезпечення жителів теплом – ось головне завдання комунальних підприємств та їхніх керівників. Ми повинні вчасно реагувати на подібне і не допускати, щоб люди мерзли», — зазначив міський голова.

Начальник УЖКГ Вадим Засядьвовк під час спілкування з жителями будинку наголосив: «Саме через те, що власники квартир, в яких встановлено індивідуальне опалення, вчасно не спускають воду та повітря в мережах, або взагалі не реагують на прохання сусідів, цілий будинок залишився неопаленим. Разом з тим, немає ініціативної групи, яка б відповідала за його належний стан».

Проблему, що склалася, загалом можна було б вирішити набагато раніше, якби жителі вчасно повідомили обслуговуючі компанії про те, що в їхніх квартирах відсутнє тепло.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/799