«

»

Окт 28 2011

Распечатать Запись

Вячеслав Задорожний відвідав Павлоград

Перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний у рамках робочої поїздки до міста Павлоград перевірив стан проектів, на реалізацію яких за ініціативи губернатора Олександра Вілкула були виділені кошти з обласного бюджету.

Зокрема, Вячеслав Задорожний ознайомився з ходом виконання Регіональної програми ліквідації наслідків підтоплення в м. Павлограді, з ходом робіт на проекті відновлення гідрогеологічного режиму р. Вовчої. Тут тривають роботи щодо розчистки русла річки. Цього року за ініціативою Олександра Вілкула для розчищення річки з обласного бюджету виділено близько одного мільйона гривень. До кінця року передбачено виділити ще 2 млн грн. Результатом виконання проекту стане запобігання підтопленню міста, зниження рівня ґрунтових вод, забезпечення організованого відводу ґрунтових та поверхневих вод в місті.

Також перший заступник голови облдержадміністрації ознайомився з ходом виконання робіт щодо реконструкції котельні №1 мікрорайону «Північний», яка проходить в рамках модернізації систем теплопостачання Дніпропетровщини. Крім цього, Вячеслав Задорожний оглянув після капітального ремонту загальноосвітню школу №19. Тут реконструйована система опалення, замінені вікна та проведена термомодернізація будівлі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/762