«

»

Окт 24 2011

Распечатать Запись

Якісна підготовка дозволила своєчасно розпочати опалювальний сезон на Дніпропетровщині

Одним з першочергових питань, розглянутих депутатами під час роботи 9-ї сесії Дніпропетровської обласної ради VI скликання, стала інформація „Про виконання заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та закладів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 років».

На початку пленарного засідання голова обласної ради відзначив, що виконані заходи та постійний контроль за ситуацією з боку губернатора області Олександра Вілкула дозволили у чітко визначені строки та з високим рівнем якості підготувати усі об’єкти соціальної сфери та житлово-комунального господарства до опалювального сезону.

Для забезпечення подальшої реаліації Програми економічних реформ Президента України щодо покращення якості житлово-комунальних послуг, для забезпечення котелень лічильниками електроенергії, води, тепла та газу на цій сесії з обласного бюджету депутати спрямовували 684 тис грн. Нагадаємо, що минулої сесії на встановлення цього обладнання депутати прийняли рішення про виділення майже 3 млн. грн.

Депутати обласної ради рекомендували органам місцевого самоврядування та виконавчої влади області вжити необхідних заходів щодо недопущення виникнення заборгованості за спожитий природний газ у підприємств теплоенергетики протягом опалювального сезону 2011/2012 року; організувати постійний контроль за стабільною роботою об’єктів теплопостачання, станом опалення житлових будинків, об’єктів соціальної сфери, налагодженою роботою громадського транспорту, за своєчасною та повною виплатою зарплати працівникам підприємств ЖКГ, контролювати належний стан розрахунків усіх категорій споживачів за отримані житлово-комунальні послуги. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації рекомендовано під час формування видатків обласного бюджету на 2012 р. передбачити у повному обсязі фінансування заходів регіональних цільових програм у сфері житлово-комунального господарства.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/706