«

»

Дек 16 2013

Распечатать Запись

П’ятиповерхівка у селі Кам’янське Нікопольського району, з якої відселили людей, знаходиться під наглядом спеціалістів

П’ятиповерхівка у селі Кам’янське Нікопольського району, з якої відселили людей, знаходиться під наглядом фахівців спеціалізованих проектних організацій та управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області. За завданням губернатора Дмитра Колєснікова, тут провели виїзну робочу нараду заступник голови облдержадміністрації Олексій Бурік та начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Ігор Романюк.
«В цілому будинок знаходиться у задовільному стані – крен незначний, загрози руйнування буднику немає. Фахівці ведуть за будинком постійний нагляд. За попередніми результатами, причиною крену є підтоплення території. Ґрунт під будинком – ще сирий. Тому для безпеки людей, заселяти їх до своїх квартир поки що не будуть», — сказав Олексій Бурік.
Нагадаємо, 25 листопада 2013 року житловий будинок в селі Кам’янськеНікопольського району дав крен. Усі жителі 15 квартир були відселені з будинку та отримали матеріальну допомогу. Крім того, за рішенням Нікопольської сільської ради їм оплачується житло, у якому вони зараз мешкають.
Як зазначив Олексій Бурік, щоденно проводиться моніторинг стану будинку -контрольні заміри всіх параметрів: крен будинку, абсолютна посадка тощо. Руху землі не зафіксовано. До приміщення подається тепло. А 20 грудня 2013 року буде проведена остання геологічна експертиза.

«Головне, що у людей немає тривоги та паніки. Вони отримали матеріальну допомогу та відселені у тимчасові помешкання. За завданням нашого губернатора Дмитра Колєснікова я регулярно виїжджаю до будинку та проводжу робочі наради зі спеціалістами», — наголосив заступник губернатора. Він також додав, що ситуація з будинком у Кам’янському, як і ситуація з будинком у Першотравенську, знаходиться на особливому контролі голови облдержадміністрації.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/5375