«

»

Окт 17 2011

Распечатать Запись

До зими готові

У рамках підготовки міста до зими розроблені заходи і виконані роботи із забезпечення комфортної, безаварійної і стабільної роботи об’єктів ЖКГ в осінньо-зимовий період 2011-2012 років. Зокрема, виготовлені і замінені 104 ширми на конвективній частині котла в котельні по вул. Краснодонській, 70, що забезпечує централізованим опаленням 70% споживачів міста.

Підготовлено 99 км. теплових мереж, в тому числі 0,6 км. замінено. Підписані паспорта готовності всіх котелень до роботи в опалювальному періоді, проведені пробні пуски.

На підставі ліцензійних умов, згідно з вимогами НКРЕ, вводи джерел тепла на 100% забезпечені тепловими лічильниками. Зокрема, у вересні встановлено 16 лічильників за рахунок коштів місцевого бюджету (226 тис. грн.).

З обласного екологічного фонду для усунення аварії на самопливному каналізаційному колекторі по вул. Барнаульской направлено 1,5 млн. грн.

Об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства підготовлені до роботи в зимовий період на 100%, замінено та відремонтовано 9,5 км водопровідних мереж, проведено капітальний ремонт 4 насосних агрегатів, 23 водопровідних колонок та

23 каналізаційних колодязів, проведено ремонт та ревізія опалювальних систем виробничих приміщень каналізаційних очисних споруд.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/512