«

»

Окт 14 2013

Распечатать Запись

Дмитро Колєсніков привітав жителів Нікопольського району з 90-ю річницею з дня його заснування

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Дмитро Колєсніков привітав жителів Нікопольського району з 90-ю річницею з дня його заснування

В заході також взяли участь народний депутат України Андрій Шипко, голова Нікопольської райдержадміністрації Сергій Воронов.

Губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков у своєму привітанні  зазначив, що Нікопольщина – це земля древніх скіфів та козаків.

«Нікопольський район досі зберігає дух тих великих подій. До сьогодні тут збереглися понад 250 пам’яток історії. Той характер і працьовитість людей, які створювали і розвивали ваш район, передалися і вам. Ви не тільки зберегли, а й примножили славу Нікопольського району як туристичного центру. Крім цього ваш район є потужним сільськогосподарським центром Дніпропетровщини», — сказав Дмитро Колєсніков.

З 2010 року Нікопольський район, як і вся країна під керівництвом нашого Президента Віктора Федоровича Януковича, отримав новий поштовх до розвитку. За останні три роки у Нікопольському районі відкрито 7 додаткових груп в 6 дитячих садочках. Відновлено функціонування Олексіївського дитячого садка «Сонечко». Всі початкові класи в школах району забезпечені новими сучасними меблями. З 2010 року в районі встановлено 36 дитячих майданчиків, комп’ютеризовано 16 дошкільних закладів та підключено до мережі Інтернет 11 установ.

Задля підвищення якості надання послуг для населення у сфері охорони здоров’я район отримав 10 автомобілів для амбулаторій та два автомобілі «Швидкої допомоги» (Пежо). Відремонтовано і приміщення 34 амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів.

Обсяги виробництва сільськогосподарської продукції зросли на 47% (у порівнянні з аналогічним періодом минулого року).

Ведеться ефективна робота в галузі енергозбереження. Зокрема, цього року ТОВ «Птахокомплекс «Дніпровський» в с.Першотравневе та в с.Західне введено в експлуатацію два комплекси з виробництва тепла на біомасі (солома) потужністю по 5 МВт. Відновлено 23 км вуличного освітлення. З 2010 року відремонтовано та побудовано понад 80 км автодоріг.

Реалізується низка інфраструктурних проектів. Зокрема, у районі здійснюється будівництво підвідного водогону до с. Чкалове. В результаті реалізації даного проекту питною водою буде забезпечено 2 тис жителів. Також, в смт.Червоногригорівка закінчуються роботи з капітального ремонту розвідних мереж водопроводу. Виконані роботи з будівництва підвідного водогону до с.Капулівка, питну воду отримають 2 тис мешканців села. В с.Олексіївка та с.Катеринівка також відкриті нові водогони.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/5007