«

»

Авг 19 2013

Распечатать Запись

Щоб запобігти крадіжкам люків, на Дніпропетровщині за дорученням Дмитра Колєснікова створена Асоціація роботодавців галузі збору та переробки металів

Щоб запобігти крадіжкам люків, на Дніпропетровщині за дорученням голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова створена Асоціація роботодавців галузі збору та переробки металів. Асоціація систематизує роботу цієї сфери, забезпечить металопереробні підприємства якісним та безпечним брухтом та вирішить на рівні металоприймачів питання крадіжок металобрухту. Установчі збори засновників Асоціації «Втормет» пройшли під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ростислава Ботвінова та голови Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктора Сергєєва.

 

До Асоціації увійшли 12 підприємств: 6 металопереробних (Дніпропетровський металургійний комбінат ім. Дзержинського, Євраз – Дніпропетровський металургійний завод ім. Петровського, Металургійний завод «Дніпросталь», «Дніпроважмаш», Криворізький завод гірничого обладнання, АрселорМіттал Кривий Ріг) та 6 найбільших підприємств, що займаються збором металобрухту (Дніпропетровський регіональний центр операцій з металобрухтом, ТОВ «Квазард Корпорейшн», Нікопольський ливарно-механічний завод, завод «Спецлит’є», ТОВ «Валкос груп», ТОВ «Днепрвторчормет»).

Робота Асоціації у такому пропорційному складі дозволить вирішити низку питань між брухтопереробними та брухтозбиральними підприємствами. Зокрема, обумовленою стане якості металобрухту та будуть налагоджені поставки сировини. Також будуть визначені режим роботи та порядок збору металобрухту.

Асоціація буде проводити роботу з виявлення несанкціонованих точок збору металобрухту та вживати заходів для їх легалізації. Такий підхід дозволить налагодити чітку систему легального збору металобрухту в регіоні. А отже, поставити чіткі вимоги до брухтозбирачів: не приймати люки, дроти зв’язку та інші предмети, які придбані явно нелегальним шляхом.

«Легальне ведення бізнесу відповідно до закону – це справа честі для потужного підприємства, яке прагне розвиватися. Для таких підприємств низько наживатися на крадених люках чи дротах. Найчастіше цим займаються невеличкі нелегальні пункти прийому. Наша Асоціація стане на варті легального ведення бізнесу у сфері збору та переробки металобрухту для того, щоб люки були на місці, щоб наші діти не наражалися на небезпеку», — зазначив голова ради Асоціації Андрій Попов.

 

 

Також робота з несанкціонованими пунктами прийому металобрухту дозволить легалізувати значну кількість робочих місць. А це надходження до бюджету регіону нових коштів, а також легальне працевлаштування працівників пунктів прийому металобрухту з усіма соціальними гарантіями.

У майбутньому у планах Асоціації розширити сферу своєї діяльності на весь сектор вторинної переробки матеріалів – переробка скла, пластика, паперу та тканини. Таке розширення дозволить створити на Дніпропетровщині ефективну систему управління вторинною переробкою матеріалів та покращити екологічну ситуацію в регіоні, створити нові підприємства переробки відходів. Асоціація стане законодавцем бізнес-поведінки для тих, хто має намір працювати в галузі вторинної переробки матеріалів.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/4585