«

»

Окт 12 2018

Распечатать Запись

Від підтоплень врятували 1,5 тисячі криворожан

У Кривому Розі Дніпропетровська ОДА розчистила та облаштувала балку Кандибіна. Підрядники працювали на п’яти ділянках – привели до ладу 1,5 км рельєфу. Екопроект втілили за рік.

«За завданням Президента України Петра Порошенка впроваджуємо нові екологічні проекти. За три останні роки на Дніпропетровщині реалізували майже 60 екопроектів: розчищали русла річок, ліквідовували підтоплення домівок, створювали заповідні зони, зариблювали річку Дніпро. У 2018-му втілюємо ще кілька десятків екоініціатив», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.
Один з екопроектів реалізували у Кривому Розі. Тут розчистили балку Кандибіна.
Це колишня шахта, яку затопило водою. Балка поволі замулювалася і згодом перетворилася на болото. До того ж, поросла чагарником і деревами, а місцями утворилися стихійні сміттєзвалища.
Крізь балку поталі й дощові води мали стікати в річку Саксагань, проте через засміченість рельєфу просочувалися у ґрунт та підтоплювали навколишні будинки. І так щороку.
«Тут було багато сміття та очерету, а застояна вода нестерпно смерділа. Торік балку почали чистити, місцевість спланували та облагородили. Заасфальтували дорогу – тепер під’їзд до будинку прекрасний.  Мріємо, аби поруч створили ще парк для відпочинку», – розказала місцева мешканка Юлія Канонік.
Дніпропетровська ОДА взялася за розчистку балки у 2017-му. Підрядники працювали на п’яти ділянках – привели до ладу 1,5 км балки. Зокрема, ліквідували стихійні смітники, переклали колектори, укріпили узбережжя, поглибили водойму, реконструювали місток, на окремих вулицях відновили покриття.
«Приємно, що влада піклується про мешканців», – зазначила місцева мешканка Лариса Гармаш.
Від підтоплень врятували 1,5 тисячі криворожан. Проблему, яка дошкуляла не одне десятиліття, вирішили за рік.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/42460

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.