«

»

Окт 10 2018

Распечатать Запись

Більше 1000 випадків домашнього насильства на Нікопольщині


05 жовтня відбулась робоча нарада під головуванням заступника міського голови Коник О.В щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та поширення досвіду роботи м. Нікополя в цьому напрямку.

На зустрічі були присутні заступник міського голови м. Марганець Платонова Т.В, керівники соціальних служб, координатор мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі в Нікополь та Нікопольському районі Кравцова М.М.

Заступник міського голови Коник О.В звернула увагу присутніх на діючий Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», який запроваджує комплексний підхід, забезпечує підґрунтя та створення дієвого механізму щодо надання допомоги та захисту постраждалим особам.

Наголошено на необхідності своєчасного реагування на випадки домашнього насильства та проведення програми попередження насильства на рівні громади.

Під час наради координатор мобільної бригади Маргарита Кравцова поділилась досвідом роботи щодо забезпечення потреб найбільш вразливих категорій жінок та дівчат – підлітків, які зазнали насильства, в тому числі в умовах збройного конфлікту на сході України. Мобільна бригада працює на території м. Нікополя та Нікопольського району з листопада 2015 року за фінансової підтримки фонду народонаселення ООН та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я». За період роботи виявлено 1333 випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі, з них 90% — це жінки.

Статистичні дані про випадки насильства підтверджують необхідність створення притулку для постраждалих від домашнього насильства, що стало основною темою обговорення учасників наради

Представники влади м. Марганець цікавились напрацюваннями у сфері протидії домашньому насильству з метою активного впровадження даного досвіду у своєму місті.

Куди звертатися по допомогу у випадку проявів насильства?
• До МВ УМВС України – вул. Станіславського, 1.
• До відділу сім’ї та молоді та позашкільної освіти – вул. Електрометалургів,17/1
• До центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – вул. Електрометалургів,17/1, тел. 0662964092

До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства: Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги жертвам гендерно-обумовленого насилля м. Нікополя та Нікопольського району – 099-366-63-65, 063-026-88-29.

Національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства: 0-800-500-335 або 386 (короткий номер з мобільного).

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/42396

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.