«

»

Окт 04 2018

Распечатать Запись

Студенти проходять практику в експлуатаційному підрозділі Запорізької АЕС

В експлуатаційному підрозділі Запорізької АЕС проходять практику студенти 6 курсу Київського та Одеського політехів. Майбутні випускники навчаються на спеціальності «Атомні електричні станції» та ця переддипломна практика у них остання перед працевлаштуванням.

В експлуатаційний підрозділ приходять кращі студенти. Вони добре знають теорію, старанно ставляться до навчання і розуміють, що в експлуатації кар’єрне зростання безпосередньо залежить від сумлінної праці.

Першу частину програми студенти пройшли в навчально-тренувальному центрі: прослухали курс з охорони праці, пожежної безпеки, отримали всі необхідні інструктажі та настанови.

Наступний етап — знайомство з підрозділом і робочим процесом. Практиканти розподілені по блоках і будуть освоювати ази професії за індивідуальними програмами. За кожним закріплений керівник підготовки.

Мета наставників і керівників практики — дати кожному студенту відчути себе працівником станції. Зрозуміти, в якому колективі він буде працювати, з яким обладнанням працювати. А колектив підрозділу має можливість познайомитися з майбутніми колегами, зрозуміти, чи здатні потенційні працівники виконувати необхідні завдання, справлятися із обов´язками, прописаними в посадовій та робочій інструкціях.

«Ми розуміємо, що від того, якими фахівцями ми їх зробимо, залежить енергетична безпека галузі. Головне, що вони повинні засвоїти — культура безпеки. Для експлуатації це нагальна потреба», — зазначив керівник експлуатаційного підрозділу ВП ЗАЕС Олег Дудар.

Практика триватиме до кінця жовтня. А вже в січні, практиканти стануть працівниками Запорізької АЕС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/42241

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.