«

»

Сен 28 2018

Распечатать Запись

Ветеранська збірна Дніпропетровської області продовжує підготовку до Чемпіонату світу

Ветеранська збірна Дніпропетровської області продовжує підготовку до Чемпіонату світу, який пройде в мексиканському Канкуні з 17 по 21 жовтня, про це повідомляє інформаційна служба радіо Ностальжі з посиланням на http://dniprograd.org

В рамках підготовки спільні тренування наших досвідчених майстрів з лідерами СК «Дзюдо-Дніпро» вже стали доброю традицією.

У дні боротьби разом на татамі працюють віце-президент Федерації дзюдо України, президент ФДДО, призер Чемпіонатів світу та Європи серед ветеранів Михайло Кошляк, багаторазовий Чемпіон світу і Європи Ілля Чимчиурі, призер Чемпіонатів Європи серед ветеранів Євген Супрун, Чемпіон Європи та бронзовий призер Олексій Овчаренко , чемпіон Європи з дзюдо серед молоді та кадетів, віце-чемпіон Європи серед юніорів Федір Панько, багаторазові призери кадетських і юніорських кубків Європи Олександр Кошляк і Грачик Авагян, призер Кубка Європи Данило Довбиш і переможець Кубка світу Микола Саєнко.

До тренувального процесу підключалися старший тренер збірної України Артем Блошенко, а також тренери СК «Дзюдо-Дніпро» Родіон Кохановський і Богдан Мунтян.

Спільні тренування досвідчених ветеранів та молодих дзюдоїстів цінний досвід як для перших, так і для других. Щоб урізноманітнити підготовку до Чемпіонату світу ветеранів-дніпрян, Федерація дзюдо Дніпропетровської області оголосила про проведення триденного збору і запросила взяти участь в ньому майстрів з усієї України.

На пропозицію відгукнулися спортсмени 30+ з Покрова, і Кривого Рогу, які і працювали спільно з дніпрянами в перший день збору середу 26 вересня.

А ось на наступний день в тренуванні взяла участь збірна ветеранів-харків’ян на чолі з багаторазовим переможцем і призером Чемпіонатів світу та Європи серед ветеранів Костянтином Ананченком.

Відзначимо, що всі учасники тренувального процесу періодично збиралися біля великого телеекрану, встановленого прямо в залі, і активно вболівали за збірну України яка в ці дні виступала на Чемпіонаті світу в Баку.

Завершиться збір в рамках підготовки до ветеранському Чемпіонату світу в Канкуні в п’ятницю. Все тренування складаються з боротьби і проходять в новому спорткомплексі «Дзюдо-Дніпро» на проспекті Івана Мазепи.

Нагадаємо, що Чемпіонат світу з дзюдо серед ветеранів відбудеться в Канкуні з 17 по 21 жовтня. На даний момент до участі в ньому заявилися близько 800 спортсменів з 46 країн світу. У заявці збірної України 22 учасники. Дніпряни відправляться в Канкун 14 жовтня ввечері. Склад команди буде опублікований на офіційному сайті Федерації дзюдо Дніпропетровської області найближчим часом.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/42158

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.