«

»

Сен 27 2018

Распечатать Запись

Нікопольські освітяни продовжують розвивати інклюзивну освіту в місті

26 вересня на базі КЗНСЗШ № 24 відбулась науково-практична конференція за участю міжнародних експертів «Сучасні спеціальні освітні послуги в роботі з дітьми з особливими потребами».
З привітальним словом до присутніх на початку заходу звернулась заступник міського голови Ольга Василівна Коник, яка вкотре наголосила на важливості розвитку саме цієї галузі освіти в нашому міста та розповіла присутнім про те, що вже зроблено для нікопольських діток і їх батьків в сфері розвитку інклюзивної освіти.
Після невеличкої перерви свої доповіді присутнім представили фахівці – практики, працівники загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти, інклюзивно-ресурсного центру, які працюють з інклюзією.
Організаторами заходу виступили: відділ освіти і науки НМР, БФ «Людям від щирого серця» (керівник О.Є. Пастухова) за активної підтримки іспанських колег. Досвідом впровадження інклюзивного навчання за кордоном з присутніми поділився Хосе Муньос Косіальз – президент та ректор медико-педагогічного департаменту м. Рубі ( Іспанія).
У семінарі взяли участь освітяни відповідальні за освіту дітей з особливими потребами, корекційні педагоги та психологи нікопольського регіону, м. Покров, прилеглих об’єднаних територіальних громад.
В поточному 2018\2019 навчальному році правом на інклюзивну освіту скористається 14 дітей, 3 з яких вихованці дошкільних навчальних закладів.
Наразі, завдяки ініціативі міського голови, Нікополь є учасником проекту фонду Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», в рамках реалізації якого на базі шкіл № 22 та 24 відкриті інклюзивно-ресурсні кімнати. Основна мета їх створення — максимальна адаптація до соціуму і навчання діток з особливими освітніми потребами.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/42142

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.