«

»

Сен 26 2018

Распечатать Запись

ДОВІЧНОЮ ДЕРЖАВНОЮ СТИПЕНДІЄЮ ВІДЗНАЧЕНО ГРОМАДЯНИНА МІСТА НІКОПОЛЯ

З метою посилення державної підтримки учасників бойових дій у період Другої світової війни 1939-1945 років, які мають видатні заслуги перед Україною та внесли вагомий вклад в її розвиток і проживають в Україні, Уряд направив до Адміністрації Президента України перелік осіб з числа учасників бойових дій у період Другої світової війни з 15 регіонів України для прийняття рішення про призначення їм довічних державних стипендій.
Указом Президента України від 11.09.2018 р. №275/2018 «Про призначення довічних державних стипендій учасникам бойових дій у період Другої світової війни 1939-1945 років», призначено державні стипендії особам з числа учасників бойових дій у період Другої світової війни. Серед них, державною стипендією відзначено громадянина міста Нікополя, ветерана війни – Парубця Івана Миколайовича.
Парубець І.М. народився 09.10.1926 року у с. Червоне Поле, Софіївського району, Дніпропетровської області. Приймав участь у бойових діях в період Другої світової війни, зокрема у героїчних штурмах за звільнення Варшави та взяття Берліну, відзначений безліччю державних нагород.
Безмежна вдячність ветеранам, які відстоювали Батьківщину, виявили нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам ми завдячуємо свободою та мирним небом. Бажаємо Вам міцного здоров’я та довгих років життя.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/42134

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.