«

»

Авг 03 2018

Распечатать Запись

Увага! Громадські слухання.

Шановні нікопольці!

Для забезпечення гласності та участі членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, враховуючи подані ініціативи щодо проведення громадських слухань від інститутів громадянського суспільства, відповідно до розпорядження Нікопольського голови від 31.07.2018 № 221-р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 25.07.2018 р. « 215-р «Про проведення громадських слухань з питання створення наглядових рад при комунальних підприємствах Нікопольської міської ради» проводитимуться громадські слухання з питання створення наглядових рад при комунальних підприємствах Нікопольської міської ради (далі – громадські слухання).

Громадські слухання відбудуться 06 жовтня 2018 року о 14.00 год за адресою: м. Нікополь, вул. Патріотів України, 94 в приміщенні  комунального закладу «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр».

Реєстрація учасників громадських слухань здійснюватиметься з 13.20 до 13.50 год. Для реєстрації на участь у громадських слуханнях необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Для участі у громадських слуханнях запрошуються мешканці міста Нікополя, депутати Нікопольської міської ради, посадові особи виконавчих органів міської ради, представники громадських організацій та місцевих осередків партійних організацій, підприємств, установ та організацій.

З матеріалами громадських слухань можна ознайомитися на офіційній сторінці Нікопольської міської ради  (http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua, розділ «Публічна інформація» — Громадська участь – Громадські слухання), а також у відділі внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю (каб.33, 34/1, телефон: 51504, 680814 ).

Пропозиції щодо резолюцій надавати до відділу  внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю.

 

Секретар міської ради                                                    О.І. Саюк

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/40488

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.