«

»

Авг 02 2018

Распечатать Запись

Відбулась прес-конференція заступника міського голови Олени Давидко

У вівторок, 31 липня відбулась прес-конференція заступника міського голови – начальника управління економіки, фінансів та міського бюджету Олени Давидко.

Олена Миколаївна розповіла про роботу за перше півріччя поточного року 5-ти відділів у складі свого управління, а саме: аналізу і планування доходів бюджету та нових форм господарювання, бюджетного відділу, економічного аналізу та прогнозування, економіки комунальних підприємств та бюджетної сфери, а також промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу. По кожному напрямку була надана вичерпна інформація, після чого журналісти мали змогу поставити питання. Перше ж з них стосувалось актуальної нині проблеми — перевезення пільговиків. Так, Олена Давидко зазначила, що Постановою КМУ визначено 10 категорій пільговиків, тобто 5 276 осіб по м.Нікополю. Керівництвом міста та депутатським корпусом доповнено категорії мешканців, які користуватимуться безкоштовним проїздом на ще 7 категорій, а це 12 484 особи, що в загальній кількості складає майже 18 000 осіб або 16% населення міста. Проїзд для учнів шкіл залишається на рівні 2 грн.

Щодо надходжень до міського бюджету, Олена Миколаївна зазначила, що за І півріччя 2018 року до загального фонду бюджету міста надійшло власних доходів у сумі 272 533,9 тис.грн, а також наголосила, що скоординована робота всіх учасників бюджетного процесу дала змогу своєчасно та у відповідності з діючим законодавством, організувати виконання бюджету міста, що, в свою чергу, забезпечило фінансовим ресурсом життєдіяльність міста.

Крім того, оперативну інформацію про виконання бюджету міста можна знайти на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/40450

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.