«

»

Июл 06 2018

Распечатать Запись

Запрошуємо долучитись до громадських обговорень!

З метою залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень стосовно об’єктів та видів діяльності, які становлять підвищену екологічну небезпеку, розпорядженням Нікопольського голови від 26.06.2018 №170-р вирішено провести громадські слухання «Продовження терміну експлуатації енергоблоку № 4 Запорізької АЕС» 03 серпня 2018 року о 16-00 годині за адресою: м. Нікополь, вул. Патріотів України, 94 в приміщенні комунального закладу «Нікопольський культурно-дозвіллевий центр».
До вашої уваги документи, які висвітлюють питання, винесені на громадські слухання:
— «ОППБ энергоблоков № 3, 4 ОП ЗАЕС. Фактор безопасности №14 «Воздействие эксплуатации на окружающую среду»;
— «Нетехнічне резюме «матеріали з обгрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоків № 3, 4 ВП «Запорізька АЕС» у понадпроектний термін;
— Звіт з транскордонних консультацій за результатами оцінки впливу на навколишнє середовище ВП «Запорізька АЕС» та ВП «Южно-Українска АЕС»;
— Нетехнічне резюме. Звіт «Розробка матеріалів оцінки впливу на навколишнє середовище при експлуатації Запорізької АЕС». Трансграничний вплив виробничої діяльності на навколишнє середовище.
Ці та інші документи в електронному вигляді знаходяться на сайті Запорізької АЕС www.npp.zp.ua в розділі Виробництво/Продовження експлуатації/Документи та на сайті Нікопольської міської ради http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/vykonavchyi-komitet/viddily-ta-upravlinnia-nmr/viddil-ekolohii (Відділ екології – корисна інформації), де з ними можуть ознайомитися всі бажаючі.
Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій або формі до відділу екології міської ради (вул. Електрометалургів, 3, м. Нікополь, Дніпропетровської обл.), каб. 42, 3 поверх або на e-mail: ekolognik2@i.ua. Телефони для довідок 5-00-50, 0800-504-105.

Розраховуємо на вашу небайдужість !

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/40188

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.