«

»

Июл 06 2018

Распечатать Запись

За два останні роки медзаклади області отримали із Франції більше 30-ти гуманітарних вантажів

Уже втретє «гуманітарку» від французьких благодійників отримала Покровська центральна районна лікарня. У вантажі – усе необхідне задля ефективного лікування пацієнтів: від апарату для реабілітації суглобів до приліжкових столиків. За два останні роки медзаклади області отримали із Франції більше 30-ти гуманітарних вантажів, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
«Мешканці будь-якого населеного пункту незалежно від його розмірів мають право на сучасну медицину – на цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. У медзакладах Дніпропетровщини для лікарів і пацієнтів створюємо сучасні й комфортні умови. Для цього обласним коштом оновлюємо обладнання, проводимо реконструкцію. Відчуваємо дружню підтримку і європейських партнерів. За два останні роки із Франції отримали вже більше 30-ти гуманітарних вантажів», – розказав Валентин Резніченко.
Цього разу гуманітарна допомога надійшла до центральної районної лікарні селища Покровське.  У благодійному ладунку – регулятори вакууму, тонометри, інвалідні візки, тонометри, меблі та ін.
Обладнання від іноземних благодійників спрямують в палати інтенсивної терапії та в хірургічне відділення, де перебувають післяопераційні хворі. Стане воно в нагоді і в терапевтичному відділенні, де лікують пацієнтів після інфаркту та  із серцево-судинними захворюваннями.
Це вже третій вантаж, який отримав медзаклад, зауважив головний лікар Покровської ЦРЛ Володимир Коломоєць.
«Попередні два транші дали нам можливість обладнати функціональними ліжками реанімаційне та неврологічне відділення, а також інфарктні палати терапевтичного відділення. Це дозволяє покращити умови перебування хворих у стаціонарах нашої лікарні», – наголосив він.
Медзакладам Дніпропетровщини Франція допомагає з липня 2016 року. Благодійний проект – результат співпраці ДніпроОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» та волонтеркою Діаною Дольс. Раніше жінка проживала у Дніпрі, та кілька років тому переїхала до Франції – звідти підтримує земляків.
«Спершу лікарні роблять заявку на необхідне обладнання – потім його привозимо.  Приємно, що оснащення, яке доставляли раніше, працює й покращує життя як медиків, так і пацієнтів. Сподіваймося на подальшу плідну співпрацю з медзакладами області», – підкреслив керівник благодійного проекту від ДніпроОДА Олександр Коломійцев.
Крім Покровської ЦРЛ, гуманітарне медичне обладнання передали й Петропавлівській центральній районній лікарні.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/40163

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.