«

»

Июн 08 2018

Распечатать Запись

З нагоди професійного свята місцеві журналісти отримали нагороди

6-го червня в Україні відзначають День журналіста. З цієї нагоди в Культурно-спортивному комплексі НЗФ у святковій атмосфері привітали представників засобів масової інформації з Нікополя, Нікопольського району та міста Покров.

Також 50-річний ювілей створення святкує Нікопольська первинна організація Національної спілки журналістів України. У далекому квітні 1968 року іі було створено і до складу входило лише 4 людини. На сьогодні ж, Нікопольська організація отримала статус «регіональної». До складу 68 членів входять журналісти Нікопольського району, Покрову та Томаківки.

До присутніх особисто звернувся міський голова Нікополя Андрій Фісак. Він побажав представника ЗМІ творчих польотів, вдячної аудиторії і тільки актуальних новин.

Разом з тим, Андрій Петрович нагородив Почесною грамотою за багаторічну творчу працю, вагомий особистий внесок у розвиток журналістської діяльності, високий професіоналізм, всебічне та об’єктивне висвітлення життя територіальної громади міста та з нагоди 50-річчя створення Нікопольської регіональної організації Національної спілки журналістів України Володимира Глядченка — голову Нікопольської регіональної організації Національної спілки журналістів України.

За вагомий внесок у розвиток журналістської діяльності, високий професіоналізм, всебічне та об’єктивне висвітлення життя територіальної громади міста, Подяками міського голови було нагороджено журналістів Нікополя: Ольгу Кучегуркову — кореспондента газети «Репортер», Людмилу Міщенко — кореспондента інтернет-видання «Говорящий Никополь», Володимира Поваренка — оператора відеозйомки студії телебачення ПАТ «НЗФ» та Тетяну Харлан — кореспондента газети «Електрометалург» ПАТ «НЗФ».

Також, з привітаннями виступали голова Нікопольської регіональної організації Національної спілки журналістів України Володимир Глядченко та секретар Покровської міської ради Анатолій Пастух. Вони бажали присутнім винуватцям свята бути об’єктивними, правдивими і непередбачуваними.

Крім того, були нагороджені переможці та призери щорічного творчого конкурсу для журналістів, котрий проводився за 12-ма номінаціями. Цього дня лунала безліч приємних слів та побажань представника медіа-індустрії.

Розважальну програму підготували творчі особистості міста.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39694

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.