«

»

Май 18 2018

Распечатать Запись

На Запорізькій АЕС тривають оглядові курси для працівників ДП «НАЕК «Енергоатом»

На Запорізькій АЕС тривають оглядові курси для працівників ДП «НАЕК «Енергоатом». У травні ознайомилася з роботою станції вже друга група.

Головною метою оглядових курсів є всебічне висвітлення діяльності АЕС для працівників Компанії, що безпосередньо не беруть участь в процесі виробництва електроенергії.

Програма курсів охоплює всі етапи виробництва, від підготовки персоналу, до видачі готового продукту — електроенергії, в енергосистему України.

Дводенне знайомство з Запорізькою АЕС почалося з лекції в інформаційному центрі, після якої група побувала на повномасштабному тренажері, в тренажерному комплексі спеціальної підготовки ремонтного персоналу, прослухала лекцію про культуру безпеки в навчально-тренувальному центрі.

Далі було ознайомлення з роботою гідротехнічних споруд Запорізької АЕС і відкритого розподільчого пристрою 750 кВ.

Також працівники ДП «НАЕК «Енергоатом» відвідали проммайданчик ВП ЗАЕС з заходом в турбінне відділення діючого енергоблока, пристанційне сухе сховище відпрацьованого ядерного палива, зайшли в зону суворого режиму і ознайомилися з роботою центрального щита радіаційного контролю.

Завершальними об’єктами програми стали лабораторія зовнішнього радіаційного контролю і музей Запорізької АЕС.

«Дякуємо за проведені огляди. Маємо яскраві враження від технологічного оснащення, хочеться підкреслити професіоналізм персоналу станції. Сподобався високий рівень організації прийому, все вчасно, всюди встигли. Програма насичена і цікава», — поділилися враженнями учасники оглядових курсів.

Перша група поточного року знайомилася зі станцією в квітні, наступна запланована на червень.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39297