«

»

Май 17 2018

Распечатать Запись

Підприємців області запрошують обговорити експортний потенціал регіону

Бізнесменів Дніпропетровщини запрошують до діалогу з владою щодо експортного потенціалу регіону. Обмінятися думками можна буде на комунікаційному майданчику «Експортний день. Діалог» 21 травня у Дніпрі.

Участь – безкоштовна, реєстрація – обов’язкова. Дедлайн подачі заявок – 18 травня 2018 року до 15:00.

В формі для реєстрації слід зазначити, з якими викликами стикаються бізнесмени під часу експортної діяльності, а також надати пропозиції щодо вирішення проблем.

Під час «Експортного дня» відбудеться виїзне засідання Ради з просування експорту при Мінекономрозвитку, яке очолить торговий представник України-заступник міністра Наталія Микольська.

Захід відбудеться у конференц-залі Premier Hotel Abri за адресою: Дніпро, узвіз Ярмарковий, 1. Початок реєстрації – о 10:00.

Запитання, коментарі чи додаткова інформація за адресою akrylova@epo.org.ua.

«Експортний день» організовують Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі за підтримки Координатора проекту ОБСЄ в Україні та ДніпроОДА.

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Він сприяє міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції бізнесу.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/39262