«

»

Апр 17 2018

Распечатать Запись

ОЗДОРОВЛЕННЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам у 2018 році за надання послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до 1 категорії

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 р. № 31 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році» встановлено розміри грошової допомоги для компенсації у 2018 році вартості путівок шляхом безготівкового перерахування санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за надання послуг із санаторно-курортного лікування або оздоровлення чи відпочинку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

для осіб, віднесених до категорії 1 — 6822 гривні.

Право на забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги для компенсації вартості путівки через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам у 2018 році мають громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1, та діти, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою, які подали до управління праці та соціального захисту населення заяву та відповідні документи до 15 жовтня  2017 року.

Громадяни, віднесені до категорії 1, та діти з інвалідністю забезпечуються путівками шляхом надання грошової допомоги відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, у порядку черговості в межах бюджетних призначень.

 

Управління праці та соціального захисту населення, вул. Отаманська, 2, каб. №. 203, телефон для довідок 4-48-95, 095-901-94-00.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38587