«

»

Апр 17 2018

Распечатать Запись

17 квітня у Нікополі відбудуться збори щодо формування Громадської ради

17 квітня 2018 року о 11 годині в приміщенні Нікопольської міської ради (4 поверх, сесійна зала), за адресою вул. Електрометалургів, 3 відбудуться установчі збори по формуванню складу Громадської ради при Нікопольській міській раді. Про це повідомляє прес-служба органу.

На збори запрошуються делеговані представники інститутів громадянського суспільства, які включені в список кандидатів до складу  Громадської ради при Нікопольській міській раді.

Реєстрація кандидатів здійснюється з 10:15  до 11:00 години згідно документу, що засвідчує особу.

Список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах 17 квітня 2018 року:

 

ПІБ кандидата ІГС, що висунув кандидата
1. Аносов Володимир Миколайович Громадська організація козацьке товариство «Нікопольська офіцерська сотня південно-східний козацький округ»
2. Антіпов Олександр Володимирович Благодійний фонд «Громадська сила»
3. Антонова Олена Юріївна Громадська організація «Федерація легкої атлетики м. Нікополь»
4. Артеменко Віктор Анатолійович Друкований засіб масової інформації «Город Никополь»
5. Архипов Василій Геннадійович Громадська організація «Нікопольська спілка працездатних інвалідів»
6. Бабченко Сергій Миколайович Громадська організація «Нікопольська міська федерація велосипедного спорту»
7. Безгодов Тарас Вікторович Громадська організація «Струнка»
8. Беседівська Наталія Іванівна Громадська організація «Нікопольський центр захисту тварин»
9. Бєлогуров Ярослав Олександрович Громадська організація «Нікополь Лайф»
10. Біла Тетяна Григорівна Громадська організація «Всеукраїнська об’єднання українок «Яворина»
11. Білик Юлія Олексіївна Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів України
12. Білов Олександр Вікторович Громадська організація «Всеукраїнська мережа «Вільні люди»
13. Біскуп Христина Віталіївна Громадська організація «Активна молодь Нікополя»
14. Близнюк Анжеліка Михайлівна Громадська організація «Нікопольська Агенція регіонального розвитку»
15. Боярченко Сергій Володимирович Громадська організація «Євромайдан міста Нікополя»
16. Вакуленко Дмитро Сергійович Громадська організація «Спортивний клуб карате «Шафран»
17. Варавіна Валентина Михайлівна Благодійний фонд «Волонтерський центр «Патріот»
18. Ведерніков Микола Миколайович Нікопольська міська організація ветеранів
19. Волкова Олена Євгенівна Громадська організація козацьке товариство «Козацьку сотня пластунів імені отамана В.Г. Безкровного»
20. Гаман Микола Анатолійович Громадська організація «Спортивний клуб «Електрометалург»
21. Горбаненко Маргарита Миколаївна Нікопольський регіональний Благодійний фонд «Дітям Нікополя»
22. Горгіладзе Сергій Сергійович Асоціація «Нікопольська комерційно-індустріальна палата»
23. Горобець Юрій Володимирович Нікопольське козацьке товариство «Микитинська січ»
24. Готовкіна Світлана Ігорівна Громадська організація «Мій Нікополь»
25. Гребенюк Сергій Іванович Нікопольське міське відділення Центрального клубу володарів німецької вівчарки України
26. Гріцуля Сергій Вікторович Громадська організація «Нікополь майбутнього»
27. Гузій Андрій Володимирович Благодійна організація «Нікопольське відділення міжнародного фонду Дніпра»
28. Євтушенко Андрій Валентинович Благодійний фонд «Рідне місто»
29. Журавльов Віталій Юрійович Громадська спілка «Нікопольці»
30. Заболотний Олександр Миколайович Релігійна громада Святого Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) парафії Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату у місті Нікополі
31. Завгородній Іван Сергійович Громадська організація «Міжнародна асоціація бізнес-шкіл»
32. Зафірова Еллада Володимирівна Нікопольське товариство греків «Гефест»
33. Захарова Ганна Олександрівна Громадська організація «Футбольний клуб «НІКОПОЛЬ-НПГУ»
34. Іванов Сергій Дмитрович Нікопольська районна первинна організація Дніпропетровської обласної незалежної профспілки працівників будівництва
35. Іванюк Сергій Вікторович Нікопольське відділення Міжнародної Громадської Організації «Міжнародна Академія Козацтва», «Нікопольська Академія Козацтва»
36. Іляш Денис Вікторович Відокремлений підрозділ громадської організації «Правий сектор» в Дніпропетровській області
37. Калюжна Лариса Болеславівна Громадська організація «Нікопольська федерація риболовного спорту»
38. Кисіль Наталя Юріївна Громадська організація Всеукраїнська козацька громада (община) корінного суверенного народу України «Координаційна рада козацького руху»
39. Ковальов Олег Олександрович Релігійна організація «Релігійна громада Преподобного Серафима Саровського парафії Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату у місті Нікополі»
40. Конончук Юрій Олексійович Нікопольська громадська організація інвалідів, ліквідаторів та постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС «Союз Чорнобиль»
41. Король Олеся Анатоліївна Громадська організація «Федерація художньої гімнастики м. Нікополя»
42. Косьяненко Олександр Григорович Нікопольська районна первинна організація Дніпропетровської обласної незалежної профспілки працівників сфери страхування та фінансової діяльності
43. Краснов Леонід Леонідович Громадська організація «Нікопольський міський бізнес-інкубатор»
44. Кувшинець Володимир Дмитрович Громадська організація «Міжрегіональний громадський союз «Народний рух за чисте повітря, землю, воду»
45. Кугаєнко Віктор Анатолійович Громадське формування з охорони громадського порядку «Сотня територіальної оборони «Нікополь»
46. Кучеренко Анатолій Миколайович Громадська організація «Нікополь-АРТ»
47. Кушнірук Олександр Олександрович Нікопольська міська громадська організація «Союз інтернаціоналістів»
48. Лахін Володимир Олександрович Козацький Благодійний фонд «Меморіал славетного кошового отамана війська запорізького низового І.Д. Сірка»
49. Литвиненко Сергій Анатолійович Релігійна громада християнської церкви віри євангельської «Небесний дар»
50. Лось Ірина Георгіївна Громадська організація «Нікопольський центр духовної та соціально-психологічної реабілітації «Відкриті двері»
51. Лубяний Олександр Володимирович Громадська організація «Інвалідність — не кінець»
52. Луценко Аркадій Анатолійович Громадська організація козацьке товариство «Нікопольська паланка козацькі війська України»
53. Любарець Сергій Станіславович Громадська організація «З правового захисту та протидії порушень прав громадян»
54. Малєвич Алла Миколаївна Міська громадська організація Козацьке товариство «Берегиня» імені генерала козацтва Злотолинської»
55. Мацко Юрій Юрійович Громадська організація «Спортивний клуб «Вейк Стайл»
56. Мельникова Марія Володимирівна Громадська організація «Нікопольський клуб рибалок-інвалідів «Добра справа»
57. Мирний Максим Васильович Громадська організація «Футбольний клуб Нікополь»
58. Муравчиков Андрій Володимирович Громадська організація «Нікопольська федерація волейболу»
59. Нагнибіда Наталя Миколаївна Громадська організація «Молодіжна дитячо-юнацька вітрильна школа «Козацька чайка»
60. Натфуллін Данило Олександрович Громадська організація «Координаційна рада козацтва Нікопольського краю»
61. Нетудихатко Олександр Олександрович Міська спортивна громадська організація Футбольний клуб «Нікополь»
62. Ніколаєнко Володимир Петрович Громадська організація «Нікопольська козацька паланка Дніпропетровського козацького округу»
63. Олійник Іван Павлович Незалежна профспілка нікопольських хлібовиробників Дніпропетровської області
64. Олійник Микола Іванович Релігійна громада Спасо-Преображенська парафія Криворізької єпархії української православної церкви в м. Нікополі
65. Оникієнко Віктор Леонідович Громадська організація «Нікопольська міська організація ветеранів органів внутрішніх справ України»
66. Пастушок Ольга Іванівна Громадська організація «Козацький набат»
67. Половинцева Тетяна Сергіївна Громадська організація «Духовне відродження»
68. Полоз Марія Геннадіївна Громадська організація «Єдність і розвиток»
69. Рудін Єгор Олександрович Нікопольська міська громадська організація «Спортивний клуб «Трубник»
70. Рукавиця Юрій Анатолійович Місцевий осередок — управління Всеукраїнської громадської організації «Національний комітет по боротьбі з корупцією» у м. Нікополь
71. Рябова Наталія Володимирівна Нікопольське міське відділення Всеукраїнської громадської організації «Громадський контроль»
72. Рябоконь Василь Вікторович Громадська організація «Спілка ветеранів бойових дій Нікопольщини»
73. Селиверстов Олександр Валерійович Громадська організація козацьке товариство «Лейб-гвардія українського вільного козацтва короля України — Руси Юрія ІІІ»
74. Сємко Микола Миколайович Організація ветеранів ПАТ «Нікопольський південнотрубний завод»
75. Сєров Антон Сергійович Нікопольська міська громадська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»
76. Симашко Костянтин Миколайович Громадська організація «Федерація футболу Нікополя»
77. Сиротенко Анатолій Васильович Релігійна організація «Релігійна громада преподобного Іоанна Дамаскіна парафія Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату в місті Нікополі»
78. Сінговський Григорій Степанович Громадська організація «Діти війни м. Нікополь»
79. Сударєв Олександр Іванович Громадське формування з охорони громадського порядку «Самооборона майдану в Дніпропетровській області»
80. Суліма Сергій Олександрович Громадська організація «Нікопольська міськрайонна комісія з питань люстрації та запобіганню і протидії корупції»
81. Тимофєєв Андрій Андрійович Громадська організація «Асоціація ветеранів пасажирського транспорту міста Нікополя»
82. Ткачова Лариса Олександрівна Громадська організація «Жити по-справжньому»
83. Тульчинський Анатолій Олександрович Громадська організація «Нікопольський центр підтримки підприємництва»
84. Турченко Володимир Миколайович Громадська організація козацьке товариство «Нікопольська Січ»
85. Федотов Ілля Володимирович Громадська організація «Мир»
86. Фещенко Наталія Дмитрівна Благодійний фонд «Україна — моя Батьківщина»
87. Фоміна Катерина Володимирівна Громадська організація «Прихист»
88. Цаплін Костянтин Олександрович Нікопольська районна первинна організація Дніпропетровської обласної незалежної профспілки вантажного, пасажирського автотранспорту та спецтехніки
89. Чабатюк Микола Володимирович Громадська організація «Центр допомоги патріотам України «Фенікс»
90. Шашликов Денис Геннадійович Нікопольська громадська організація «Нікопольська козацька паланка «Козацтво Запорізьке імені отамана Близнюка»
91. Штельмах Олександр Васильович Незалежна профспілка ТОВ «Нікотьюб Інтерпайп»
92. Шутько Наталя Семенівна Громадська організація «Ліга народної справедливості»
93. Щелоков Олександр Анатолійович Громадська організація «Об`єднання ветеранів АТО «Січ»
94. Юхименко Наталя Іванівна Благодійний фонд Олександра Рибакова
95. Явтушенко Альона Василівна Громадська організація «Бійцівський клуб «Кайман»

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38579