«

»

Апр 02 2018

Распечатать Запись

Коли почнеться справжня тепла весна?

Погода в квітні, як і попереднього місяця, не буде стабільною. У деякі дні температура повітря може сягати +21 С вдень, а інколи і до -1 С вночі.

Як повідомила «УНІАН» начальник відділу агрометеорології Українського гідрометеорологічного центру Тетяна Адаменко, 2-3 квітня буде невелике похолодання, але з 4 квітня почнеться справжня тепла весна. Із 4 по 8 квітня температура повітря становитиме від +14 до +21 С.

Та вже з 9 квітня в Україну повернуться дощі та похолодання. За даними «Гісметео», у середині місяця слід очікувати від -1 С вночі до +7 С вдень. Із 16 по 28 квітня буде трохи тепліше, щоправда, із опадами. Денна температура повітря коливатиметься від +7 до +15 С.

Із 29 квітня погодні умови мають стабілізуватися. В середньому денна температура повітря становитиме +16 С. Така погода може протриматися до 9 травня, а далі буде ще тепліше.

За прогнозами народного синоптика Леоніда Горбаля, у квітні денні температури будуть доходити до 10-11 градусів. «Погода буде вітряна, сира, прохолодна», — цитує синоптика «Апостроф».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38082