«

»

Мар 30 2018

Распечатать Запись

Конкурс «Будь інженером!» набирає обертів

Відбувся відкритий конкурс серед учнів 10 класів міста «Будь інженером!». Організовує та проводить його Рада молодих спеціалістів Запорізької АЕС за підтримки адміністрації станції і профспілкового комітету. За 7 років у цьому конкурсі взяли участь близько 500 школярів.

В цьому році в конкурсі взяли участь рекордна кількість старшокласників — 77 осіб.

Вітаючи учасників конкурсу, заступник начальника управління кадрів ЗАЕС Павло Мішин зазначив: «Ми живемо в індустріальному світі і тільки знання дозволяють бути успішним в суспільстві. Особливо це стосується атомної енергетики, так як вона використовує наукові відомості, які допомагають максимально ефективно виробляти енергію для потреб людства».

Беручи участь в конкурсі, учні старших класів можуть побачити престижність технічних спеціальностей, зацікавитися вивченням точних наук і вибрати відповідний ВНЗ. А після його закінчення стати молодим фахівцем ЗАЕС. До слова, третина колишніх учасників конкурсу вже працюють на атомній станції.

Конкурсні завдання в декількох варіантах розробляють самі молоді спеціалісти спільно з співробітниками ЗАЕС, що мають викладацький досвід. Потім їх погоджують в Управлінні освіти.

За словами голови Ради молодих спеціалістів, працівника експлуатаційного підрозділу Андрія Туза, в завданнях для школярів немає завдань олімпіадного рівня або підвищеної складності, але вони досить цікаві. Щоб стати переможцем, досить правильно зробити більше завдань, ніж інші. Абсолютним переможцем стане той учасник, який з усіх предметів набере найбільшу кількість балів. Підсумки конкурсу будуть підведені найближчим часом.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/38047