«

»

Мар 14 2018

Распечатать Запись

Обрано найкращих спортсменів Нікополя

12 березня відбулось засідання міської комісії з підбиття підсумків 2017 спортивного року в місті Нікополі. Цей щорічний захід об’єднує всю спортивну громадськість нашого міста з метою стимулювання молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом і дає можливість виділити кращих спортсменів у різних напрямах. Було обговорено та обрано кращих спортсменів міста в різних номінаціях, претенденти на отримання міської стипендії протягом 2017 року, а також 5 кращих команд міста з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років і 10 кращих тренерів з різних видів спорту.
За результатами розгляду поданих документів від дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та спортивних організацій було обрано наступних спортсменів у таких номінаціях:
10-ка кращих спортсменів віком до 18 років з Олімпійських видів спорту:
— Микита Штацький (легка атлетика, тренер Ганжа С.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
— Діана Гузь (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»);
— Дмитро Ілюхін (скелелазіння, тренер Удовік І.Г. ДЮСШ «Електрометалург»);
— Кирило Щупій (скелелазіння, тренер ЗТУ Кудренко Н.М. ДЮСШ «Електрометалург»);
— Анастасія Нетудихатка (художня гімнастика, тренер Шемета В.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
— Катерина Огурцова (художня гімнастика, тренер Ястребова О.В. КЗ «ДЮСШ №1»);
— Єва Кононовіч (теніс, тренер Радько С.В. СК «Електрометалург»);
— Анна Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О., КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
— В’ячеслав Чепіль (волейбол, тренер Русін С.О., КЗ «ДЮСШ №1»)
— Валерія Бурдіян (карате шотокан, тренер Вакуленко Д.С., СК «Шафран карате»).
10-ка кращих спорсменів віком до 18 років з Неолімпійських видів спорту:
— Олександр Бучок (боротьба самбо, тренер ЗТУ Дашко Г.В. ДЮСШ «Електрометалург»);
— Микита Каліберда (боротьба самбо, тренер Науменко О.І., ДЮСШ «Електрометалург»);
— Катерина Лантух (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
— Кирило Пасько (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
— Олексій Пономаренко (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
— Ярослав Журавльов (хортинг, тренер Лісанов С.С., Нікопольська міська федерація хортингу);
— Михайло Храпейчук (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
— Михайло Левак (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
— Антон Макаров (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
— Микита Карамушка (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко А.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате).
10-ка кращих спортсменів віком старше 18 років з різних видів спорту:
— Олена Шамотіна (легка атлетика, тренер ЗТУ Воловик В.І. СК «Електрометалург»);
— Єлизавета Суханова (легка атлетика, тренер ЗТУ Воловик В.І. СК «Електрометалург»);
— Ярослав Гонтарик (скелелазіння, тренер ЗТУ Кудренко Н.М. СК «Електрометалург»);
— Олександр Коваленко (боротьба самбо, тренер ЗТУ Дашко Г.В. СК «Електрометалург»);
— Андрій Мороз (паралімпійська гра боча, тренер Серов А.С. Нікопольська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»);
— Олександр Кривошта (паралімпійська гра боча, тренер Серов А.С. Нікопольська спортивно-оздоровча організація інвалідів «Аква»);
— Олександр Гончаренко (карате, рукопашний бій, тренер Гончаренко С.В. Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
— Поліна Біла (скелелазіння, тренер Лось В.М. СК «Трубник»);
— Іван Завгородній (араши карате, тренер Осика Д.С., БК «Кайман»);
— Андрій Муравчиков (волейбол, тренер Русін С.О. Нікопольська федерація волейболу).
10 кращих тренерів з різних видів спорту:
— ЗТУ Володимир Іванович Воловик (легка атлетика «Електрометалург»);
— Олександр Олександрович Пацеля (легка атлетика «Електрометалург»);
— ЗТУ Григорій Володимирович Дашко (боротьба самбо «Електрометалург»);
— ЗТУ Вікторія Миколаївна Лось (скелелазіння «Трубник»);
— Сергій Миколайович Бабченко (велоспорт на шосе КЗ «ДЮСШ №1»);
— Сергій Олександрович Русін (волейбол КЗ «ДЮСШ №1»);
— Олена Володимирівна Ястребова (художня гімнастика КЗ «ДЮСШ №1»);
— Світлана Олександрівна Братік (настільний теніс КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
— Олександр Олексійович Соколов (баскетбол КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
— Сергій Володимирович Гончаренко (карате, рукопашний бій, Нікопольська федерація традиційного та контактного карате).
5 кращих команд міста з ігрових видів спорту, що складаються з гравців віком до 18 років:
— команда футболістів ДЮСШ «Електрометалург» 2002 р.н. тренер Агарков С.В.;
— збірна команда з футболу КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» та ДЮСШ «Трубник» 2004 р.н. тренери Бражнік О.М., Терещенко В.І.;
— команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2003-2004 р.н. тренери Русін С.О., та Путько О.В.;
— команда волейболістів КЗ «ДЮСШ №1» 2004-2005 р.н. тренери Русін С.О., та Путько О.В.;
— команда баскетболістів КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» 2001-2002 р.н. тренер Соколов О.О.
Також було визначено 10 претендентів на отримання міської стипендії по 1000грн/місяць за підсумками 2017 спортивного року, а саме:
— Данило Юсупов (легка атлетика, тренер Пацеля О.О. ДЮСШ «Електрометалург»);
— Олександра Поночовна (скелелазіння, тренер Лось В.М. ДЮСШ «Трубник»);
— Лілія Горбарук (велоспорт на шосе, тренер Бабченко С.М. КЗ «ДЮСШ №1»);
— Андрій Бойченко (легка атлетика, тренер Суханов А.В. КЗ «ДЮСШ №1»);
— Олександр Петрашенко (карате шотокан, тренер Вакуленко Д.С. СК «Шафран карате»);
— Євгеній Куделя (карате, рукопашний бій, тренер Пирх С.В., Нікопольська федерація традиційного та контактного карате);
— Антон Дерлюк (настільний теніс, тренер Братік С.О. КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
— Євген Бабич (боротьба дзюдо, тренер Задорожний В.Г. КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98»);
— Владислав Тарасов (бокс, кікбоксинг, тренер Мимриков О.П. Федерація боксу м. Нікополя);
— Богдана Тертер’ян (араши карате, тренер Осика Д.С. БК «Кайман»).
Також, окремо було виділено ряд спортсменів, які прославляють наше місто не тільки на обласних та всеукраїнських змаганнях, а й на міжнародній спортивній арені:
— Владислав Гераскевич (скелетон);
— Костянтин Сімашко (футбол);
— Оксана Ботурчук (легка атлетика);
— Ігор Шотурма (футбол).
Останні три прославляють Нікополь у програмі Паралімпійських Ігор.
Відділ з питань спорту управління з гуманітарних питань НМР

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37726