«

»

Мар 13 2018

Распечатать Запись

16 березня у Нікополі – прес-тур «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку регіонів України»

16 березня ц.р. у м. Нікополь (Дніпропетровська область) Держенергоефективності спільно з компанією TTS Group (Чеська Республіка) проводить прес-тур «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку регіонів України».

Мета – продемонструвати переваги встановлення котелень на альтернативних видах палива та обговорити законодавчу базу і особливості впровадження таких проектів.

У рамках прес-туру відбудеться візит на твердопаливну котельню птахокомплексу «Дніпровский». Загальна потужність об’єкту — 10 МВт. У якості палива використовується тюкована солома. Така котельня дозволяє підприємству заміщувати до 3,5 млн м3 газу у рік.

Після візиту на котельню відбудеться семінар щодо законодавчого стимулювання та особливостей встановлення потужностей, що генерують тепло з відновлюваних джерел енергії.

 

Час та місце проведення заходів:

  • 10:00 – 11:45 – візит на твердопаливну котельню потужністю 10 МВт (Дніпропетровська обл., Нікопольский р-н, с. Першотравневе);
  • 12:45 – 15:30 – семінар (м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, конференц-зал Нікопольської міської ради).

 

Цільова аудиторія заходу: представники ЦОВВ, ОДА, органів місцевого самоврядування, профільні асоціації, виробники теплової енергії, котлів та альтернативного палива, агрохолдинги, потенційні інвестори, ЗМІ та інші зацікавлені особи.

 

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у прес-турі!

 

Для реєстрації у заході необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням:  https://goo.gl/forms/lGsNjhIhpfbzFvKp2

 

Участь безкоштовна. Кількість учасників обмежена!

 

У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь до Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності:

 

(044)590-54-09, saeevde@gmail.com

 

Контактна особа: Анна Жукова

 

Акредитація ЗМІ  — за тел.: 044 590-59-65, 096 906 85 95, saeepressa@gmail.com.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/37622