«

»

Фев 14 2018

Распечатать Запись

Спортсмени спортивно — оздоровчого комплексу Запорізької АЕС повернулися зі змагань з плавання з медалями

Вихованці СОК Запорізької АЕС повернулися зі змагань ліги дитячого плавання «Зимова Хортиця» з медалями. Мазур Мілана посіла 1 місце у молодшій віковій категорії. Дяченко Софія виборола два других і одне третє місце в категорії 9-10 років. Олександр Пищулин став третім на дистанції 50 метрів вільним стилем у старшій віковій категорії.

Змагання спортсменів — плавців вікової категорії від 5 до 15 років проходили в Запоріжжі. В них взяли участь понад 300 спортсменів.

Вихованці спортивно-оздоровчого комплексу ВП «Запорізька АЕС» щорічно стають призерами та переможцями Міжнародних турнірів, спартакіад, Кубків і Чемпіонатів України, захищають честь України на Чемпіонатах і Кубках Світу та Європи, є членами збірних команд області та України.