«

»

Фев 09 2018

Распечатать Запись

6 лютого у приміщенні міськвиконкому відбувся семінар-нарада з керівниками ОСББ

На цю зустріч було запрошено представників обслуговуючих компаній Нікополя, таких як ПАТ «Дніпропетровськгаз збут», КП «Нікопольводоканал», Нікопольський РЕМ ДТЕК «Дніпрообленерго» та компанія КУБ «ЛДФ».

До кожного представника у громадян було чимало питань. Тож першим на зборах виступив провідний інженер ТОВ «Дніпропетровськгаз збут». Не перший рік так звана служба газу без попереджень вимикала газ мешканцям багатоквартирних будинків та дозволяла собі, приїжджаючи до людей, не показувати свого посвідчення. Присутній на зборах секретар міської ради Олександр Саюк порекомендував мешканцям у випадку повторення подібних інцидентів, викликати поліцію. Опісля, голови ОСББ передали компанії ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» та представникам влади офіційний лист зі своїми вимогами.

Питання щодо рівня електричної напруги у різних районах міста задавали нікопольці представнику Нікопольського РЕМ ДТЕКу «Дніпрообленерго». Усі питання фіксувались письмово та з вказівкою адреси, з можливістю надання офіційної письмової відповіді.

Начальник КП «Нікопольводоканал» отримав питання щодо заміни люків, каналізаційних введень у багатоквартирні будинки та рівня напору водопостачання у географічно найвищій точці міста. Були випадки, які було взято на контроль, що понесе за собою виїзд бригади на адресу для усунення певних недоліків.

Голови ОСББ не оминули питаннями і представника компанії КУБ «ЛДФ».

Тож загалом, зустріч пройшла у форматі діалогу споживачів та обслуговуючих компаній, який зайвий раз зобов’язує обидві сторони ставитись відповідально до порушених питань та діяти виключно в рамках законодавства.

 

Прес-служба міської ради

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36866