«

»

Фев 08 2018

Распечатать Запись

Реабілітаційний центр для АТОвців вже прийняв 1600 бійців

Цьогоріч у реабілітаційному центрі Дніпра оздоровилися вже 60 АТОвців. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, більш ніж за два роки роботи заклад прийняв вже 1,6 тисячі бійців.

«Перший в області реабілітаційний центр для АТОвців та родичів загиблих бійців відкрили наприкінці грудня 2015-го. З цього часу заклад не пустував жодного дня. Тут завжди людно, всі місця заповнені, – розповів Валентин Резніченко. – Нині безкоштовну реабілітацію вже пройшли 1,6 тисячі бійців. Така підтримка демобілізованих – одне із завдань Президента України Петра Порошенка».

Для реабілітації бійців – найсучасніша апаратура та новітні фізіотерапевтичні методики. Серед процедур – підводний душ-масаж, вихрові ванни, вакуум-масаж, магнітолазерна терапія. Відновити здоров’я також допомагають лікувальні грязі, озокерит, вулканічний пил. З ноу-хау – арт- та театротерапія.

Зазвичай курс реабілітації триває від 17 до 21 дня. Відновити своє здоров’я у закладі можуть всі учасники бойових дій, а також батьки і дружини загиблих АТОвців. Все – безкоштовно. За направленням слід звертатися до сімейного лікаря або безпосередньо до центру за адресою: Дніпро, пл. Соборна, 14.

Лікувальна фізкультура,

… заняття на тренажерах

Такі вправи АТОвцям до душі

У допомогу — масаж

Активні ігри

Сидіти ніколи

Поряд — справжній турнір

Гра у настільний футбол

Напружений момент

… і гол

Заняття з психологом

Вправи для душі

Допомагають й ліки

Так допомагають АТОвцям у реабілітаційному центрі Дніпра

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36806