«

»

Фев 05 2018

Распечатать Запись

Цех теплової автоматики і вимірювань виконає ряд складних робіт.

На енергоблоці №2, виведеному в плановий ремонт, розрахований попередньо на 120 діб, персонал цеху теплової автоматики та вимірювань виконає заплановане в рамках ремонтної кампанії технічне обслуговування обладнання.
«З масштабних операцій під час поточного ремонту встановлять систему контролю концентрації водню гермооболочки для запроектних аварій. Робота запланована в рамках постфукусімськіх заходів. Також з метою підвищення безпеки енергоблока намічений ряд заходів щодо запобігання ранньої втрати цілісності гермооболочки в разі відмови корпусу реактора», — говорить провідний інженер цеху теплової автоматики та вимірювань — начальник автоматизованої системи управління технологічним процесом (АСУ ТП) Леонід Насиковський.
На резервній дизельній електростанції (РДЕС) другого енергоблока зроблять заміну насосів на трьох системах безпеки. Будуть встановлені контрольно-вимірювальні прилади, в тому числі додатковий термоконтроль, панель термоконтролю. У цій складній операції цеху ТАВ належить взаємодія з низкою підрозділів атомної станції і з підрядними організаціями.
У період ремонтної кампанії на другому енергоблоці буде введена в промислову експлуатацію система регулювання турбіни. Вона вже встановлена, але поки не підключена до обладнання.
Основний обсяг робіт з продовження ресурсу обладнання другого енергоблоку, що знаходиться у веденні цеху ТАВ, втілений в життя практично на 90%. «Ми не сумніваємося, що нові завдання будуть виконані якісно, у встановлені графіком терміни», — підкреслив Леонід Насиковський.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36772