«

»

Фев 05 2018

Распечатать Запись

Інформаційне повідомлення

На Запорізькій АЕС стартував щорічний Всеукраїнський конкурс рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ»
Інформаційний центр ВП «Запорізька АЕС» запрошує учнів старшої школи (9-11 класів) загальноосвітніх навчальних закладів міста Енергодар, молодь ліцею, гімназії, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики, історією та набутим досвідом людства в розвитку ядерної галузі, а також виявляють схильність до науково-дослідницької роботи та прагнуть розкрити свої творчі здібності взяти участь в щорічному Всеукраїнському конкурсі рефератів (а також науково-дослідницьких робіт) «Ядерна енергія і світ».
На конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату (або науково-дослідницької роботи), у яких відображаються результати міркувань (чи досліджень) автора з обраної теми.
Колективні роботи до участі у конкурсі не допускаються.
Обсяг конкурсних робіт – до 10 сторінок машинописного тексту (не враховуючи малюнків, креслень, фотографій, таблиць, схем). Друк у текстовому редакторі Word шрифтом Times New Roman розміром 14 з полуторним міжрядковим інтервалом. Всі поля – 20 мм. Робота повинна бути виконана державною мовою.
Розкриття теми може бути відображено через опис різноманітних сфер взаємодії людини з ядерною енергією у фізиці, хімії, біології, медицині, економіці, соціології, краєзнавстві, психології, політології, історії тощо.
При написанні конкурсної роботи рекомендовано використання наступної схеми:
– Вступ – актуальність проблеми, новизна (або об’єкт дослідження, предмет дослідження, мета і завдання, мета дослідження), історія питання, що зроблено до даного часу з питання, що розглядається, недоліки існуючих теорій, концепцій, методик чи існуючих конструкцій тощо.
– Основна частина – опис проблематики та міркування (або пропозиція чи ідея) автора роботи, оцінка (або переваги пропозиції чи ідеї автора перед існуючими теоріями, концепціями чи існуючими конструкціями, можливість реалізації).
– Висновки на основі міркувань (або проведеного дослідження), які мають відповідати визначеним завданням.
– Список використаних джерел і літератури.
– Додатки – таблиці, схеми, ілюстрації, фотоматеріали, слайди, плакати тощо.
Конкурс буде проводитися у два етапи:
I етап (відбірковий) – в містах-супутниках українських АЕС до 20 квітня 2018 року.
II етап (фінал) буде проводитися в кінці квітня – травня 2018 року в одному з міст розташування профільних ВНЗ – Київ, Одеса або Львів.
Перший етап конкурсу буде проходити в Інформаційному центрі Запорізької АЕС. Роботи приймаються до 30 березня 2018 року. Переможці будуть нагороджені призами та візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ».
Всеукраїнський конкурс рефератів вже відомий в регіоні, тому, як правило, збирає велику кількість учасників. Проведення таких конкурсів не тільки допомагає розкривати нові таланти учнів, а також формує позитивний імідж атомної енергетики в регіоні розташування Запорізької АЕС.
Дата проведення I етапу конкурсу буде визначена після збору всіх робіт учасників та за узгодженням організатора.
Контакти координатора конкурсу: (06139) 6-21-27, 6-21-81 Черних Катерина Іванівна.
Наша адреса: 71504, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Курчатова 38а, Інформаційний центр Запорізької АЕС. Тел./Факс: (06139) 6-21-27, 6-21-81.
Ви можете направляти свої пропозиції за адресою: uiso1@mgw.npp.zp.ua (робота на конкурс рефератів). Цілодобово для вас працює інтернет-сайт Запорізької АЕС: www.npp.zp.ua.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36767