«

»

Янв 30 2018

Распечатать Запись

У ДніпроОДА АТОвцям та волонтерам підкажуть, як не стати жертвою емоційного вигорання

У ДніпроОДА учасникам АТО та волонтерам розкажуть, як запобігти емоційному вигоранню. Це вже другий подібний тренінг від психотерапевта Максима Чечота, повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністарції Наталія Шуліка.

«Стрес, тривожність, депресія, втома, апатія і навіть серйозне фізичне нездужання. Фраза «згорів на роботі» вже нікому не здається дурним жартом. Аби допомогти уникнути емоційного вигорання АТОвцям та волонтерам, організовуємо у ДніпроОДА тренінг. Вже вдруге запрошуємо на зустріч із психотерапевтом Максимом Чечотом. Бажаючих приєднатися чимало, а робота фахівця вимагає невеликої групи людей. Тож поспішайте записатися», — зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Тим, хто приєднається до зустрічі, психотерапевт порадив підготуватися. Відповісти для себе на питання: чи сняться жахіття, циклічні або незвичні сни, яка температура та вологість у спальні, які інтервали між сном та прийомом їжі, чи є задишка.

Зустріч проходитиме 3 лютого о 14.00 за адресою: пр Поля, 1, кругла зала. Записатися можна за телефоном: (056) 742-86-62.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36713

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.