«

»

Янв 30 2018

Распечатать Запись

Дніпропетровщина успішно використовує можливості децентралізації для регіонального розвитку

Дніпропетровщина ефективно використовує можливості реформи місцевого самоврядування. У нових умовах область однією з перших в Україні спрямувала синергію бюджетів різних рівнів на розвиток територій. Наразі успішну практику переймають інші регіони, відзначив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко під час підсумкової прес-конференції в Києві.

«Дніпропетровщина завжди була й лишається потужним регіоном в Україні. І це стосується не тільки економічного потенціалу. Наразі область у лідерах за кількістю об’єднаних громад та реалізованих у них інфраструктурних проектів. Вагомими є і якісні зміни. Це ремонт доріг, спорудження садочків і спортивних майданчиків, модернізація шкіл. І в цьому важливу роль відіграє синергія бюджетів різних рівнів, яку Дніпропетровська область вдало використала першою в країні», – підкреслив Геннадій Зубко.

Такі приклади господарювання на місцях свідчать не тільки про успішні результати реформи децентралізації, а й про нову якість життя українців, переконаний урядовець.

У 2017-му році на Дніпропетровщині втілили близько 200 інфраструктурних проектів.

«Дніпропетровщина вкладає інвестиції в інфраструктуру та європейську перспективу регіону. Основна мета – нова якість життя людей, нові соціальні об’єкти й сервіси, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко. – Децентралізація, ініційована Президентом Петром Порошенком, є безумовним успіхом України. Головне – розумно скористатися можливостями реформи. Вона підвищує зацікавленість у збільшенні місцевих бюджетів, мотивує до пошуку додаткових ресурсів, сприяє регіональному розвитку».

Торік держава підтримала міста, райони й об’єднані громади Дніпропетровщини майже на 1 млрд грн.

Загалом протягом 2015-2017 років у партнерстві держави й громад в Україні реалізовано майже 5 тисяч інфраструктурних проектів. Це об’єкти дорожньої інфраструктури, дитячі садочки та школи, спортивні майданчики, будинки культури.

Завдяки децентралізації Дніпропетровщина активно розвивається

У 2017 році в області втілили понад 200 інфраструктурних проектів

Це ремонт доріг, шкіл, садочків

Геннадій Зубко: » Дніпропетровська область першою в країні вдало використала синергію бюджетів різних рівнів»

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36706

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.