«

»

Янв 30 2018

Распечатать Запись

Відбулося відкриття Спартакіади Запорізької АЕС — 2018

У спортивно-оздоровчому комплексі ЗАЕС відбулося відкриття сімнадцятої Спартакіади. За традицією, захід поєднало підведення підсумків за минулий рік і старт нових змагань.

«Для атомної станції Спартакіада ​​не просто спортивні змагання — це елемент виробничого життя. Саме участь команд у всіх спортивних заходах сприяє згуртуванню трудових колективів, дозволяє виявляти кращі якості, зміцнювати дружбу між підрозділами», — сказав начальник управління кадрів атомної станції Володимир Черноляхов.

У Спартакіаді 2017 року, яка проходила з 17 видів спорту, взяли участь 1800 учасників — працівники ВП «Запорізька АЕС», ДТЕК Запорізька ТЕС, ВП «Атоменергомаш», в/ч 3042, 1-ДПРЧ. У 2017 році в рамках Спартакіади було проведено 174 заходи в Енергодарі і 166 — на виїзді.

Щоб у невеликих підрозділів була можливість проявити себе в кількох видах спорту, в 2017 році їм дозволили об’єднатися. Тому нагородження переможців минулого сезону проходило за двома категоріями. Серед малих цехів першість завоювала збірна команда хімцеху і служби головного метролога, друге місце — цех засобів диспетчерського технологічного управління і служба контролю металу, третє — цех теплових і промислових комунікацій разом з цехом радіаційної безпеки.

Серед великих цехів, чисельністю від 500 чоловік, вже в 13-й раз переміг цех теплової автоматики і вимірювань. Друге місце здобула збірна служби фізичного захисту і загону відомчої воєнізованої охорони. Третє — зайняла команда експлуатаційного підрозділу та управління соціальних програм.

Збірна команда ЗАЕС у складі 13 осіб увійшла до складу збірної команди НАЕК «Енергоатом» і в червні минулого року взяла участь в XIV Міжнародному фестивалі робочого спорту в Болгарії. Команда Енергоатому серед 16 країн і понад 1000 учасників зайняла III загальнокомандне місце. В сумі збірна завоювала 5 золотих, 4 срібних і 3 бронзових медалі.

Міський голова Павло Музика в своїй промові подякував керівництву ЗАЕС за проведення такого масштабного заходу в Енергодарі і за залучення молоді до спорту.

Після урочистої церемонії нагородження директор Спортивно-оздоровчого комплексу Віктор Діброва доповів про побудову параду, закриття Спартакіади-2017 і відкриття Спартакіади-2018. Під звуки гімну підняли прапор України. Традиційно новий сезон розпочали зі змагань з перетягування канату

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36697

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.