«

»

Янв 12 2018

Распечатать Запись

ДНУ та IT-компанії регіону спільно підвищуватимуть якість освіти майбутніх фахівців

Факультет прикладної математики Дніпропетровського національного університету ім.Олеся Гончара та громадське об’єднання IT Dnipro Communityпідписали Меморандум про співпрацю. Спільні зусилля спрямують на підвищення якості освіти, аби майбутні програмісти відповідали новітнім вимогам на ринку праці.

«Меморандум – знакова подія. Громадська організація, яка представляє інтереси роботодавців, – IT Dnipro Community – запропонувала ДНУ відкоригувати навчальний план дисципліни «Прикладна математика». Пропозицію в університеті підтримали. Тож уже з наступного навчального року студенти працюватимуть за новим планом. IT-галузь сьогодні активно розвивається і може стати проривом не тільки для області, а й для всієї України», – зазначила заступник начальника управління департаменту освіти та науки ДніпроОДА Ірина Шумік.

У студентів факультету прикладної математики ДНУ збільшиться кількість годин з математики. Більш обізнаними вони мають бути й з англійської мови. Крім викладачів вишу, лекції читатимуть і самі роботодавці.

Крім того, ІТ-компанії готують актуальні прикладні кейси, які студенти розбиратимуть під час проходження практики.

«Для ІТ-компаній це реальна можливість вплинути на навчальний процес в довгостроковій перспективі. Прагнемо підготувати більш кваліфікованих спеціалістів. ІТ-сфера сьогодні дуже популярна, однак тут треба мати фундаментальні знання, – зауважив виконавчий директор IT Dnipro Community Євген Гостіщев. – У найближчі роки перенасичення фахівців на ринку інформаційних технологій не передбачається. Навпаки, відчуваємо дефіцит кадрів».

Угода про співпрацю відкриває можливості для вдосконалення навчального процесу та наближає IT-освіту до сучасних потреб ринку праці. Кваліфікований фахівець – результат спільних зусиль освітян, студентів і роботодавців, переконаний ректор ДНУ Микола Поляков.

«Сьогоднішнє законодавство про вищу освіту по-новому визначає роль роботодавця. Він може вносити пропозиції до освітніх стандартів, коректувати зміст навчального процесу, брати участь в розробці кваліфікаційних та професійних вимог до випускників», – наголосив він.

Студенти вишу також вбачають користь у такій взаємодії.

«Вступаючи до університету, точно знала, що буду програмістом. Ця професія дозволяє рухатися вперед, бо технології не стоять на місці. Також я маю вибір – можу створювати ігри, налагоджувати програми, убезпечувати інформацію», – розказала першокурсниця Катерина Потрус.

IT Dnipro Community – громадське об’єднання, яке нараховує майже 20 ІТ-компанії області. Свої зусилля спрямовують на розвиток галузі інформаційних технологій.

У ДНУ визначна подія.

Тут підписали Меморандум про співпрацю університет та IT-компанії регіону

«Громадська організація, яка представляє інтереси роботодавців, – IT Dnipro Community – запропонувала ДНУ відкоригувати навчальний план дисципліни «Прикладна математика». Пропозицію в університеті підтримали. Тож уже з наступного навчального року студенти працюватимуть за новим планом», – зазначила Ірина Шумік.

У студентів факультету прикладної математики університету збільшиться кількість годин з математики та англійської.

«Прагнемо підготувати більш кваліфікованих спеціалістів. ІТ-сфера сьогодні дуже популярна, однак тут треба мати фундаментальні знання», – зауважив Євген Гостіщев.

Від такої співпраці виграють і майбутні фахівці…

…і роботодавці.

«Професія програміста дозволяє рухатися вперед, бо технології не стоять на місці. Також я маю вибір – можу створювати ігри, налагоджувати програми, убезпечувати інформацію», – розказала Катерина Потрус.

ІТ-компанії готують актуальні практичні завдання.

Угода про співпрацю відкриває можливості для вдосконалення навчання та наближає IT-освіту до сучасних потреб ринку.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36082