«

»

Янв 11 2018

Распечатать Запись

У Дніпрі представили роботи найталановитіших юних художників області

У художньому музеї Дніпра можна побачити роботи найталановитіших юних художників області. Там проходить виставка конкурсу дитячого малюнку «Різдвяні свята». Про це повідомили у департаменті освіти і науки ДніпроОДА.

«Ця виставка відкриває відвідувачам захоплюючий світ дитячих фантазій, нове сприйняття навколишнього світу, нагадує про вічні цінності, наповнює душу радістю і оптимізмом, які так нам потрібні в сучасному стрімкому і досить жорсткому світі», — зазначили в художньому музеї.

На виставці представлені 139 кращих робіт переможців і учасників обласного конкурсу «Різдвяні свята». У дитячих творах — романтика Різдвяної ночі з ангелами, бажаною зіркою, ніжною дівою Марією і маленьким Ісусом, зимові пейзажі рідного краю, веселі колядники, дитячі зимові розваги — від минулого до сьогодення. Кожна робота насичена радістю, надією, бажанням миру і здійснення мрій.

Переглянути роботи можна до 14 січня за адресою: вул. Шевченка, 21. Телефон для довідок: 744-60-35, 47-33-38.

Організатори виставки — Департамент освіти і науки ДніпроОДА, Дніпропетровський художній музей, Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка».

Конкурс «Різдвяні свята» проводиться раз на два роки. У 2017-му до нього приєдналися близько півтисячі юних художників від 6 до 18 років з майже всіх районів області. Журі обрало 36 найкращих робіт, автори яких стали переможцями.

Зимові дива — очима дітей

Малюнки талановитих дітей — у художньому музеї

Поринути у світ дитинства можна до 14 січня

Найменшому художнику — 6 років,

… найстаршому — 18 років

Від реалій

… до фантазійних сюжетів

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36044