«

»

Янв 11 2018

Распечатать Запись

У ДніпроОДА обговорили перспективи розвитку регіону на найближчі 12 років

Як адаптувати глобальні цілі сталого розвитку людства під потреби Дніпропетровщини? Над покращенням медицини, екології та економіки регіону міркували представники міжнародних організацій, влади, громадськості. Зустріч пройшла у ДніпроОДА.

«У 2015-му світова спільнота визначила 17 цілей сталого розвитку людства – від подолання бідності до економічного розвитку. Нині проходить їх адаптація у різних країнах. Україна цю роботу вже провела. Визначено 86 завдань, які вона готова реалізовувати до 2030-го, – зазначив експерт ПРООН, Голова правління Інституту суспільно-економічних дослідженьАнатолій Максюта. – Сьогодні у Дніпрі ми обговорюємо, як адаптувати вже національні цілі на регіональному рівні».

Результатом цієї роботи стане підготовка регіональної доповіді, яка повинна стати основою для розробки стратегій – до 2020-го, 2025-го та 2030-го. Відповідно, і на рівні держави, і на глобальному рівні будуть вишукуватися ресурси для того, щоб ці стратегії стали реальністю, додав він.

«Така зустріч дуже актуальна для Дніпропетровщини, адже у 2020-му спливає термін регіональної стратегії розвитку. Ми вже готуємось до розробки нової. Сьогоднішні пропозиції експертів та громадськості можуть лягти в її основу», – сказав радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.

Учасники обговорень працювали у групах за напрямками. Власним баченням розвитку економіки та покращення екології поділився директор Агентства з розвитку Дніпра Володимир Панченко.

«Вважаю, що потрібен збалансований підхід у вирішенні цих питань. Щоб покращувати екологію, треба працювати над модернізацією підприємств-забруднювачів, а не закривати їх. Так ми збережемо навколишнє середовище і підвищимо економічні показники», – пояснив він.

Пропозиції учасників будуть зібрані та опрацьовані протягом першого кварталу цього року.

Обговорення глобальних цілей сталого розвитку

Про економіку,

… медицину,

… екологію

… міркують міжнародні експерти,

… представники громадськості

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36031