«

»

Янв 11 2018

Распечатать Запись

Субсидії не рятують: Дніпропетровщина — лідер за боргами за послуги ЖКГ

Тарифи на послуги ЖКГ в Україні звично зростають і не всі в країні готові повною мірою сплатити нові платіжки. Відтак Дніпропетровщина посіла перше місце серед заборгованості за комунальні послуги. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на видання «Слово і Діло«, яке проаналізувало скільки українців заборгували за комуналку за підсумками 11 місяців 2017 року й скільки субсидій отримують.

За підсумками січня-листопада минулого року заборгованість населення за послуги житлово-комунального господарства склала 27,1 млрд грн. При цьому найбільш проблемною виявилася Дніпропетровська область, жителі якої заборгували 4,2 млрд. На другому місці – Харківська область з боргом 4 млрд, на третьому – Київ (3,6 млрд).

На субсидії, призначені для відшкодування витрат на оплату комуналки, за 11 місяців держава виділила 3,7 млрд грн. Найбільше – 254,9 млн грн субсидій – отримали в Дніпропетровській області. Майже 222 млн грн виділили жителям Харківської області. Найнижчий рівень субсидування зафіксований у Миколаївській області.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/36022