»

Янв 10 2018

Распечатать Запись

ЗАЕС: спортивні підсумки 2017

Минулий рік для спортсменів Запорізької АЕС був успішним. Досягнуто вагомі результати на змаганнях міжнародного рівня, підкорено високі рівні всеукраїнського масштабу в багатьох видах спорту.

Основною подією, без сумніву, є перемога Людмили Бабак на чемпіонаті світу з веслування в Південно-Африканській Республіці у вересні. Минулий рік для Людмили Бабак був дуже результативним.

Її визнано кращою каноїсткою світу на марафонській дистанції. За результатами виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях вона стала найкращим спортсменом 2017 року Запорізької області.

В її спортивних досягненнях такі титули, як п’ятиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату Європи-2016, чемпіон світу-2017.

Високих результатів досягли гребці Денис Давидов і Дмитро Кряж, які стали чемпіонами України серед дорослих. Також каноїсти поклали в скарбничку своїх досягнень ще п’ять золотих, шість срібних і сім бронзових медалей.

Відмінні результати показали багато спортсменів: плавець Денис Гуляков став бронзовим призером чемпіонату України, Олександр Миколайчук завоював срібну медаль на чемпіонаті України з вільної боротьби. Срібними призерами чемпіонату України стали волейболістки Віра Бойко і Олена Кищик.

Ще одне важливе досягнення спортсменів Запорізької АЕС — участь в міжнародному фестивалі робочого спорту в Болгарії. Із 32 осіб команди ДП «НАЕК «Енергоатом» — 12 були з Енергодара. Команда Компанії завоювала третє місце серед 16 країн світу і взяла 11 золотих, 6 срібних і 5 бронзових медалей.

Хороші результати показали на Кубку світу і Європи Раїса Топоркова і Аліна Кумейко. Зараз спортсменки готуються до Кубка світу, який відбудеться в лютому 2018 року. Перед ними стоїть завдання пройти ряд серйозних відбіркових турів і завоювати ліцензії на Паралімпіаду-2020.

«Ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому, і будемо прагнути до нових спортивних результатів. Бажаю спортсменам міцного здоров’я, оптимізму та звершення задуманого» — поділився директор спортивно-оздоровчого комплексу Віктор Діброва.